darček pre každého

Gift Card

skrolovať nižšie

Spravte radosť svojim blízkym a darujte im darčekovú kartu GIFT CARD

Niekedy je ťažké uhádnuť, čo by spravilo radosť vašim najbližším. Oni sami vedia, čo by sa im najviac páčilo. Možno majú chuť zájsť na masáž, či užiť si wellness po náročnom období alebo sa chcú sa postarať o svoju kondičku. Výber je len na nich a GIFT CARD na to môžu použiť.

Kde všade sa dá použiť darčeková karta GIFT CARD (Viacúčelový darčekový poukaz):

 • Reštaurácie
 • Legend´s Bar a X-Bar
 • Gym – vstupy, procedúry a skupinové cvičenia organizované x-bionic®  sphere 
 • Wellness – vstupy, procedúry, masáže
 • Bazény a vodný svet – vstupy, skupinové cvičenia organizované x-bionic®  sphere 
 • Ubytovanie
 • Bowling a billiard

GIFT CARD zakúpite na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere a to v hodnote 20 €, 50 €, 100 € alebo ich kombináciou. Je ideálnym darčekom nielen pre vašich blízkych, ale aj pre vašich zamestnancov.

Darčekové karty GIFT CARD nie je možné použiť na platbu v obchode s oblečením X-BIONIC®  a za podujatia a cvičenia organizované treťou stranou. O možnosti platby skupinových cvičení v prevádzkach x-bionic® aquatic sphere a x-bionic® power sphere sa informujte na konkrétnej recepcii. 

Darčekové karty GIFT CRAD sa riadia Všeobecnými obchodnými podmienkami Darčekových poukazov a Všeobecnými obchodnými podmienkami Viacúčelových darčekových poukazov.

Máte otázky k vašej GIFT CARD? Kontaktujte nás emailom giftcard@x-bionicsphere.com a my vám ich radi zodpovieme.

Ponuka pre firmy – PARTNER CARD

Využite možnosť obdarovať svojich klientov alebo zamestnancov a prekvapte ich našou Partnerskou darčekovou kartou PARTNER CARD.

Kde všade sa dá použiť PARTNER CARD:

 • Reštaurácie
 • Gym – vstupy alebo skupinové cvičenia
 • Wellness – vstupy, procedúry, masáže
 • Bazény a vodný svet – vstupy, skupinové cvičenia

Darčekovú kartu PARTNER CARD je možné zakúpiť cez emailovú adresu giftcard@x-bionicsphere.com. Neváhajte nás kontaktovať.

Kúpa GIFT CARD na diaľku

Vzhľadom na pandémiu ochorenia COVID – 19 spoločnosť X-BIONIC® SPHERE a.s., so sídlom Dubová 33/A, 931 01 Šamorín, IČO: 46 640 134, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č. 10684/T (ďalej aj „XBS“) a vzhľadom na nemožnosť zákazníkov zakúpiť si Darčekovú kartu osobne v prevádzke XBS, spoločnosť XBS rozširuje možnosť zakúpenia Darčekovej karty aj na diaľku prostredníctvom emailovej komunikácie.

Všetky informácie o kúpe GIFT CARD sú uvedené v dokumente na stiahnutie. Pre kúpu na diaľku je potrebné zaslať vyplnený formulár na emailovú adresu giftcard@x-bionicsphere.com. Darčekovú kartu GIFT CARD zasielame po jej úhrade poštou doporučene. Všetky informácie nájdete v dokumente „Podmienky kúpy Gift Card na diaľku“.