COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
darček pre každého

Gift Card

skrolovať nižšie

Spravte radosť svojim blízkym a darujte im darčekovú kartu Gift Card.

Niekedy je ťažké uhádnuť, čo by spravilo radosť vašim najbližším. Oni sami si vyberú, čo by sa im najviac páčilo. Možno majú chuť zájsť na masáž, či užiť si wellness po náročnom období alebo sa chcú sa postarať o svoju kondičku. Výber je len na nich a Gift Card na to môžu použiť.

Kde všade sa dá použiť darčeková karta Gift Card?

  • Reštaurácie
  • Gym – vstupy alebo skupinové cvičenia
  • Wellness – vstupy, procedúry, masáže
  • Bazény a vodný svet – vstupy, skupinové cvičenia
  • Ubytovanie s len s Viacúčelovým darčekovým poukazom

Gift Card kúpite na ktorejkoľvek recepcii x-bionic® sphere a to v hodnote 20 €, 50 €, 100 € alebo ich kombináciou. Je ideálnym darčekom nielen pre vašich blízkych, ale aj pre vašich zamestnancov.

Darčekové karty Gift Card sa riadia Všeobecnými obchodnými podmienkami Darčekových poukazov a Všeobecnými obchodnými podmienkami Viacúčelových darčekových poukazov.

Máte otázky k vašej GIFT Card? Kontaktujte nás emailom giftcard@x-bionicsphere.com a my vám ich radi zodpovieme.


Vzhľadom na pandémiu ochorenia COVID – 19 spoločnosť X-BIONIC® SPHERE a.s., so sídlom Dubová 33/A, 931 01 Šamorín, IČO: 46 640 134, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č. 10684/T (ďalej aj „XBS“) a vzhľadom na nemožnosť zákazníkov zakúpiť si Darčekovú kartu osobne v prevádzke XBS, spoločnosť XBS rozširuje možnosť zakúpenia Darčekovej karty aj na diaľku prostredníctvom emailovej komunikácie.

Všetky informácie o kúpe Gift Card sú uvedené v dokumente na stiahnutie. Pre kúpu na diaľku je potrebné zaslať vyplnený formulár na emailovú adresu giftcard@x-bionicsphere.com.