AdventureLand

Milí malí a veľkí návštevníci!  Od pondelka, 10. októbra 2022, je ihrisko Adventureland uzatvorené. Ďakujeme za krásnu sezónu a tešíme sa na vás opäť v roku 2023.

skrolujte nižšie

Parkour s Erikom Wolnerom

Naučte sa, ako sa bezpečne, plynule a efektívne presúvať z jedného miesta na druhé s použitím netradičných skokov, sált, premetov a iných akrobatických prvkov.

Príďte si zacvičiť jedinečnú športovú disciplínu PARKOUR. Naučíte sa, ako sa bezpečne, plynule a efektívne presúvať z jedného miesta na druhé s použitím netradičných skokov, sált, premetov a iných akrobatických prvkov. Vďaka netradičným cvikom a pohybom zapájate aj hĺbkové svalstvo, čoho dôsledkom je značný rozvoj stability, rýchlosti a výdrže. S odborným vedením trénera Erika Wolnera, sú tieto tréningy určené pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Maximálny počet cvičiacich na tréningu je 15 ľudí.

Cena: 10 € / tréning

Kde: Gymnastická hala

   

Fitmama kurz – po pôrode do formy novinka

Kurz je zameraný na rehabilitáciu a aktiváciu hlbokých brušných svalov, ktoré ostávajú po každom pôrode tzv. „vypnuté“. Dôsledkom toho ostáva vyvalené bruško, diastáza, ťažkosti s inkontinenciou, bolesti chrbtice a iné pridružené problémy, ktoré sa väčšinou riešia operačnými zákrokmi. Práve tieto svaly sú zodpovedné za ploché a štíhle bruško. Úžasné je to, že popôrodná rehabilitácia sa už čoraz viac dostáva do popredia a množstvo komplikácii už vieme eliminovať správnym cvičením a zmenou pohybových návykov. Program Fitmama 1 je vhodný pre všetky mamičky po pôrode, aj keby posledný pôrod bol pred 20 rokmi.

Tento program aktívne rieši:

 • eliminovanie alebo úplne odstránenie rozostupu (diastázy) po pôrode
 • previs na brušku
 • funkčné panvové dno
 • zdravý chrbát a kĺby
 • aktivovanie svalov CORE
 • základný dychový stereotyp

Súčasťou kurzov Fitmama je aj základná diagnostika držania tela. Vie odhaliť príčiny vzniku či už diastázy, inkontinencie, bolesti chrbtice alebo iných pridružených problémov. Samotná aktivácia svalov totiž náš problém nevyrieši. Potrebujeme nájsť príčinu vzniku týchto problémov a odstrániť ju. Najčastejšou príčinou vzniku popôrodných ťažkostí sú pohybové zlozvyky, ktoré majú vplyv na každodenný život.

 

STREDA 10.00 hod. ( s možnosťou mať dieťatko pri sebe)

STREDA  17.30 hod. bez detí

 

Prihláška na hodinu tu : /http://lacademy.sk/fitmama-po-porode-do-formy/

Balance body novinka

Skupinové cvičenie balance body je zamerané na aktiváciu hlbokého stabilizačného systému core a funkčných prepojení svalových reťazcov celého tela. Je vhodné pre rekreačných cvičencov ako aj pre aktívnych športovcov, keďže trénerka počas lekcie ponúka rôzne stupne náročnosti cvikov. Počas cvičenia naštartujeme regeneračné procesy celého tela od hlavy až k päte, zbavíme telo napätia a zapojíme do aktivity svaly, ktoré ľudia v bežnom živote prestali používať a vďaka tomu sa nám konečne podarí formovať aj tie časti tela, ktoré doteraz na cvičenie nereagovali.

Aktívne sa budeme zameriavať na: 

 • funkčné panvové dno
 • zdravý chrbát
 • aktivovanie svalov CORE
 • základný dychový stereotyp
 • pohybové vzorce

V prípade existujúcich zdravotných problémov, odporúčame poradiť sa o vhodnosti cvičenia so svojím lekárom a dohodnúť si osobnú konzultáciu s trénerkou ohľadne edukácie správnosti cvičenia počas skupinovej lekcie.

Skupinové cvičenie BALANCE BODY je skvelým doplnkovým cvičením k tréningovému programu  Fitmama Harmony Physio Program.

Prihláška na hodinu tu : http://lacademy.sk/fitmama-balance-body-samorin/

Harmonogram skupinových cvičení

7:00 10:00 17:00 19:00
Pondelok
Utorok Parkour
19:00 – 20:00
Streda

Po pôrode do formy (s deťmi )*

10:00-11:00

Po pôrode do formy*

17:30-18:30

 

Balance body*

19:00-20:00

Štvrtok Parkour
19:00 – 20:00
Piatok
Sobota Parkour
13:00 – 14:30
Nedeľa

 

Na skupinové cvičenie Parkour je nutné sa prihlásiť / odhlásiť 24 hod. vopred e-mailom na gym@x-bionicsphere.com, najneskôr do 21:00 hod.

Upozornenie : Ak sa na skupinové cvičenie prihlási menej než 5 osôb, cvičenie sa neuskutoční. Budeme vás vopred informovať.

Bližšie informácie na telefónnych číslach : 031/ 313 262 361, 0904 929 748

*Na skupinové cvičenia Body Balance a Po pôrode do formy je nutné sa prihlásiť: http://lacademy.sk/fitmama-po-porode-do-formy/

 

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše. Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€.

 

Chcem získať X-CARD  VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD