skrolovať nižšie

Bike Open Fest 2019

Ďakujeme, festival pre všetkých fanúšikov cyklistiky Bike Open Fest dopadol na výbornú!

Tento jedinečný festival prilákal množstvo milovníkov bicyklov aj divákov.

Počas BIKE OPEN FEST víkendu boli pripravené 3 krosové trate s dĺžkou 50 km, 33 km a 18 km. Pre rodiny s deťmi bola pripravená Rodinná cykloštafeta. Podmienky na jazdenie boli stredne náročné, jazdilo sa v okolí Dunaja v nádhernom prostredí lúk, lesov a polí. Víťazi si odniesli hodnotné ceny a pre ostatných účastníkov bola pripravená veľká tombola.

Ďalej sa súťažilo v disciplíne MTB eliminátor – preteky na horských bicykloch, v ktorom súťažili na 400 metrovom okruhu štyria jazdci v každom kole. Dvaja najrýchlejší jazdci sa dostali do ďalšieho kola, zatiaľ čo dvaja pomalší jazdci boli z pretekov vylúčení. Pretekalo sa v areáli rezortu x-bionic® sphere, konkrétne vo Farrier’s aréne pri umelom osvetlením. Tieto podmienky vytvorili bajkerom atraktívnu kulisu.

Bike Open Fest zavŕšil Detskou tour Petra Sagana – príjemným celodenným podujatím, ktoré bolo plné športového zápolenia a zábavy, určené najmä pre rodiny s deťmi. Na pretekoch súťažili deti do 14 rokov (ročník 2004 a mladší), takže sa mohli zúčastniť sotva dvojročnéí cyklisti s odrážadlom, alebo aj starší, už skúsení cyklisti.

Na festivale Bike Open Fest sme privítali množstvo cyklistov, ale aj rodiny s deťmi a všetkých, ktorí milujú šport a zábavu. Ďakujeme našim partnerom, ktorí nám umožnili tento výnimočný projekt zrealizovať.

Ďakujeme za skvelú atmosféru a tešíme sa na vás čoskoro.