Bike Open Fest 2019
skrolovať nižšie

Bike Open Fest 2020

Populárne cyklistické preteky sú späť!

Vzhľadom na vzniknutú situáciu, sú Krosové preteky 2.5. 2020 zrušené.

  1. a 2. mája sa uskutoční druhý ročník Bike Open Fest. Počas oboch dní sa môžete zapojiť do cyklistických súťaží, užiť si množstvo sprievodného programu a chutnú gastro zónu.

Provmájový piatok bude patriť Detskej tour Petra Sagana. Tento projekt je určený pre všetky deti (ročník 2004 a mladší), v ktorom môžu predviesť svoje cyklistické schopnosti a zároveň si zmerať sily s rovesníkmi  z celej krajiny. Preteky sú rozdelené do kategórií podľa veku, takže na svoje si prídu sotva dvojroční cyklisti s odrážadlom ale aj starší, skúsení cyklisti. Súťažný cyklistický okruh je nenáročný a bezpečný, vhodný aj pre tých úplne najmenších pretekárov.

V sobotu 2. mája budú pre súťažiacich pripravené Krosové preteky. Svoje sily si cyklisti zmerajú na krosových tratiach s dĺžkou 50 km, 33 km a 18 km. Podmienky na jazdenie budú stredne náročné v krásnom prostredí lužných lesov v okolí Dunaja. Poslednou kategóriu bude úspešná Rodinná cykloštafeta, ktorá je dlhá 5 km. Na nenáročnú štafetu musia byť prihlásení minimálne dvaja dospelí členovia rodiny a minimálne jedno dieťa do 14 rokov. Spolu môže byť rodinná štafeta maximálne päťčlenná. Program celého dňa bude ukončený slávnostným vyhlásením výsledkov.

Bližšie info o programe a registrácií budeme priebežne dopĺňať.

VIAC INFORMÁCIÍ

Za podporu pri realizácii tohto podujatia ďakujeme našim partnerom

Partner podujatia
Partner podujatia
Partner podujatia
Partner podujatia

Expo partner

Mediálny partner

Organizátor

Partner podujatia
Partner podujatia
Partner podujatia