Farrier’s Arena Polo Cup

Príďte si vychutnať prvý ročník exkluzívneho pólo turnaja Farrier’s Arena Polo Cup. Klasický a elegantný turnaj vo veľkolepých priestoroch x-bionic® sphere prinesie úroveň a atmosféru, aká na Slovensku ešte nebola.

Farrier’s Arena Polo Cup sa bude konať počas 30. júla – 1. augusta 2021 a pozvaní hostia i širšia verejnosť sa môžu tešiť nielen na rýchly a štýlový šport, ale aj bohatý sprievodný program či vynikajúce občerstvenie.

Náš generálny partner Land Rover si pre vás pripravil testovacie jazdy tátošov značky Land Rover a Jaguar. Každý deň od 10:00 do konca dňa.

Aréna Pólo turnaj je ukážkou zručností hráčov konského póla a ponúka intenzívny pohľad na priebeh hry. Súťažiť budú medzi sebou štyri medzinárodné tímy a fanúšikovia majú jedinečnú možnosť stať sa súčasťou športu plného adrenalínu, či jedinečnej večernej show pod umelým osvetlením.

Návštevníci sa môžu tešiť tiež na jedinečný zážitok z komentovania Honzu, ktorý pochádza z Nemecka, v súčasnosti žije a pracuje v Prahe. Vášnivý hráč golfu a póla, od ktorého sa dostal aj k mikrofónu, čo mu umožnilo komentovať v rôznych krajinách sveta, napríklad Dánsko alebo Singapore.

Počas celého víkendu bude prebiehať paralelne Olympijský festival, ktorého program nájdete na stránke https://www.olympic.sk/festival.Vstup pre verejnosť je zdarma.

VSTUP PRE VEREJNOSŤ ZADARMO

PIATOK 30.JÚL

od 10:00 Testovacie jazdy Land Rover a Jaguar
18:00 Prvý semifinálový zápas
19:00 Prestávka
19:15 Druhý semifinálový zápas

*Celodenný program Olympijského festivalu – vstup zdarma

SOBOTA 31.JÚL

V sobotu si pre vás partneri podujatia pripravili bohatý program. Okrem bohatej expo zóny sa budete môcť tešiť na tombolu o zaujímavé ceny (kávovar a produkty Nespresso, vecné dary od Českej Mincovne, poukážky na nákup od spoločnosti Vermont a mnoho ďalších cien).

Pre každého návštevníka z verejnosti, ktorý využije voľný vstup, ale zároveň dodrží dress code podujatia (Garden Party chic, páni športové saká a dámy klobúky) bude čakať welcome drink od Világi Winery v rámci reštaurácie Farriers Steak House.

od 10:00 Testovacie jazdy Land Rover a Jaguar
od 14:00 Garden Party**
od 14:30 Prezentácie partnerov podujatia
15:30 – 16:30 Zápas o 3. miesto
16:30 – 17:00 Koncert Tárajko a Popletajka (Olympijský Festival)
16:45 Módna prehliadka Virvar / Farah X Michaela K.
17:30 – 18:30 Finálový zápas o 1.miesto
18:30 – 19:00 Vyhodnotenie turnaja a tomboly o zaujímavé ceny
19:00 – 20:00 Koncert Dominika Mirgová (Olympijský Festival)

*Celodenný program Olympijského festivalu – vstup zdarma

**Iba na pozvánky. V prípade záujmu o zakúpenie lístkov na sobotnú Garden Party s celodenným bohatým cateringom a prezentáciou partnerov podujatia kontaktujte nás na tel. č +421 903 576 315 (predajná cena 150 EUR/osoba)

NEDEĽA 1.AUGUST

od 10:00 Testovacie jazdy Land Rover a Jaguar
17:00 Prvý exhibičný zápas
18:15 Prestávka
18:30 Druhý exhibičný zápas

*Celodenný program Olympijského festivalu – vstup zdarma

Partneri

General partner

Trophy partner

Media partner

Co-organizer

Team partners

Partners