COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Rezort x-bionic® sphere aj naďalej funguje ako Karanténne centrum pre vrcholový šport a PRE VEREJNOSŤ JE UZATVORENÝ. Ďakujeme za pochopenie, o zmenách vás budeme informovať.

Po prvý krát na Slovensku počas najznámejšieho a najsledovanejšieho podujatia na svete, priamo z Olympijských hier v Japonsku, budeme #pripravení zažiť, víťaziť, fandiť, športovať spolu s našimi olympionikmi z O L Y M P I J S K É H O F E S T I V A L U.

Pre fanúšikov športu z celého Slovenska prinesieme silný olympijský odkaz. Olympijské hry a olympijskú atmosféru zažijú prostredníctvom prezentácie športov za podpory našich športovcov, aktívnej účasti športových zväzov a lokálnych klubov. Bude podporená atraktívnym kultúrnym a sprievodným programom so zapojením našich partnerov prostredníctvom aktivácií.

Olympijský festival bude pre všetkých, aby si vyskúšali olympijské aj neolympijské športy, fandili a zdieľali emócie s dianím na OH Tokyo 2020. Fanúšikovia dostanú možnosť stretnúť sa so súčasnými aj bývalými olympionikmi a s legendami slovenského športu.

Olympijský festival pritiahne pozornosť verejnosti, zabezpečí mediálny výtlak a pripravené budú aj priame prenosy z OH aj TV olympijské štúdio. Programová skladba Olympijského festivalu bude cielená aj na vytvorenie BUZZu na online platformách: na webe a na sociálnych sieťach.

Prinesieme neopísateľnú atmosféru OH ku nám na Slovensko až z Tokia počas 17-tich dní športu, kultúry a zábavy pre všetkých.

Spolu budeme #pripraveninatokio