skrolovať nižšie

POMLÉ RUN 10

Nenechajte si ujsť beh pre celú rodinu.

Blíži sa už desiaty ročník obľúbeného behu pre celú rodinu cez mesto Šamorín. Trasa sa tento rok symbolicky, tak ako to bolo počas prvého ročníka, začína a končí v lesoparku Pomlé, kde na malých i veľkých, mladých i starších, amatérov i profesionálov čaká široké spektrum sprievodných podujatí. Neváhajte už ani chvíľu a prihláste sa na PomléRun 10. Už tradične mu patrí deň 8. máj. Bezpochyby si užijete zábavu a atraktívny program pre celú rodinu.

Kedy: 8. máj 2023
Kde: Lesopark Pomlé

POMLÉ RUN 10

Ne hagyja ki a családi futóversenyt

Közeleg a már tizedik alkalommal megrendezett népszerű családi futóverseny, amely a Samorin városán átvezető útvonalat járja be. Az útvonal idén jelképesen, ahogyan az első alkalommal is, a Pomlé erdőparkban kezdődik és ér véget, ahol kicsiknek és nagyoknak, fiataloknak és idősebbeknek, amatőröknek és profiknak széles körű kísérő rendezvények várnak. Ne habozzon tovább és jelentkezzen a PomléRun 10-re. Hagyományosan május 8-án kerül megrendezésre. Biztosan élvezni fogja a szórakozást és az egész család számára vonzó programot.

Mikor: 2023. május 8.
Hol: Pomlé erdőpark

Beh patrí medzi obľúbené športy pre mnohých z nás. Je to druhý najprirodzenejší pohyb a prospieva nášmu telu i duchu. Je to jednoduché obuť si tenisky a len tak bežať. Pre radosť.
A PomléRun sa od svojho vzniku snaží robiť radosť. Buď samotným bežcom, alebo ich fanúšikom, alebo ľuďom, ktorí nebehajú, ale jednoducho chcú mať radosť.
Po predchádzajúcich ročníkoch sa z celého výťažku z PomléRun-u tešili seniori zo Seniorhousu v Šamoríne, deti zo Špeciálnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne a deti po onkologickej liečbe na podujatiach Onco Games organizovaných OZ Športom k radosti.

Tentokrát opäť venujeme CELÉ ŠTARTOVNÉ z 10. ročníka PomléRun-u na dobročinný účel, pre radosť.

A futás a kedvenc sportja sokunknak. Ez a második legtermészetesebb mozgás, és előnyös a testünk és az elménk számára. Egyszerűen csak fel kell húznunk az edzőcipőnket és futni, csak azért, mert öröm. A PomléRun azóta igyekszik örömet okozni azóta, hogy létrejött. Akár maguknak a futóknak, akár rajongóiknak, vagy azoknak az embereknek, akik nem futnak, de egyszerűen csak szeretnének örülni. Az előző években az egész PomléRun bevételeit a Samorin Seniorhous-ban élő idősek, a Samorin Pomlejska utcai Speciális Iskolában tanuló gyermekek és az onkológiai kezelés után lábadozó gyermekek részesültek az OZ Sportom k radosti által szervezett Onco Games eseményein.

10. PomléRun összes rajtdíját jótékonysági célokra fordítjuk, az öröm kedvéért.