skrolovať nižšie

POMLÉ RUN 10

Nenechajte si ujsť beh pre celú rodinu.

Blíži sa už desiaty ročník obľúbeného behu pre celú rodinu cez mesto Šamorín. Trasa sa tento rok symbolicky, tak ako to bolo počas prvého ročníka, začína a končí v lesoparku Pomlé, kde na malých i veľkých, mladých i starších, amatérov i profesionálov čaká široké spektrum sprievodných podujatí. Neváhajte už ani chvíľu a prihláste sa na PomléRun 10. Už tradične mu patrí deň 8. máj. Bezpochyby si užijete zábavu a atraktívny program pre celú rodinu.

Kedy: 8. máj 2023
Kde: Lesopark Pomlé

POMLÉ RUN 10

Ne hagyja ki családi futóversenyünket!

Közeleg az immár tizedik alkalommal megrendezésre kerülő népszerű családi futóversenyünk mely útvonala Somorja-szerte vezet. Idén hagyományosan, mint az első alkalmakkal, a Pomléban van a rajt és a cél. A futás után gazdag kísérő rendezvények várják a kicsiket, nagyokat, idősebbeket és fiatalokat, amatőröket és profikat. Ne habozzon tovább és jelentkezzen a PomléRun 10-re, mely hagyományosan május 8-án kerül megrendezésre! A szórakozás garantált az egész család számára!

Mikor: 2023. május 8.
Hol: Pomlé parkerdő

Beh patrí medzi obľúbené športy pre mnohých z nás. Je to druhý najprirodzenejší pohyb a prospieva nášmu telu i duchu. Je to jednoduché obuť si tenisky a len tak bežať. Pre radosť.
A PomléRun sa od svojho vzniku snaží robiť radosť. Buď samotným bežcom, alebo ich fanúšikom, alebo ľuďom, ktorí nebehajú, ale jednoducho chcú mať radosť.
Po predchádzajúcich ročníkoch sa z celého výťažku z PomléRun-u tešili seniori zo Seniorhousu v Šamoríne, deti zo Špeciálnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne a deti po onkologickej liečbe na podujatiach Onco Games organizovaných OZ Športom k radosti.

V jubilejný 10. ročník nášho bežeckého podujatia sme sa rozhodli zabezpečiť revitalizáciu kolísky PomléRun-u, lesopark Pomlé v Šamoríne.
Vyzbierané štartovné v plnej výške venujeme na dendrologický prieskum a následné orezanie drevín a odstránenie náletových drevín v parku. Takéto prostredie bude príjemné a bezpečné nielen pre bežcov, ale pre všetkých Šamorínčanov a iných návštevníkov a v neposlednom rade zveľadíme a zachováme toto prírodné prostredie so svojimi rastlinami a živočíchmi.

A futás sokunk kedvenc sportja. Ez a második legtermészetesebb testmozgás, jótékonyan hat testünkre és az elménkre is. Egyszerűen csak húzzuk fel az edzőcipőnket és fussunk, mert a futás öröm! A PomléRun-nal örömet kívánunk szerezni: a futóknak, a rajongóknak, és mindenkinek aki eljön. Az előző években a rajtdíjak teljes egészét jótékony célokra fordítottuk: az Ambrózia Idősek Otthona, a somorjai Speciális Alapiskola, az Onco Games-en keresztül onkológiai kezelés után lábadozó gyermekek a és az OZ Športom sportolói részesültek támogásban.

Futóversenyünk 10. jubileumi évében, a PomléRun bölcsőjének, a somorjai Pomlé parkerdő revitalizációja mellett döntöttünk.
A befizetett nevezési díjat teljes egészében egy dendrológiai felmérésre, majd az ezt követő szakszerű faápolói munkákra ajánljuk fel. Így kellemes és biztonságos lesz a környezet nemcsak a futóknak, hanem minden somorjainak és a parkerdő látogatóinak is és nem utolsósorban megőrizzük ezt a természetes környezetet a saját állat-és növényvilágával.

WordPress PopUp Plugin