8. - 10. november 2019

X-BIONIC® AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family

skrolovať nižšie

X-BIONIC® AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family

X-BIONIC® AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family tento rok otvára tradíciu agility podujatí v rezorte x-bionic® sphere. Druhý novembrový víkend bude patriť špičke vo svojej kategórii. Agility je vrcholový, ale zároveň rekreačný šport, je to hra i zábava a svoju úlohu tu zohráva hlavne poslušnosť na najvyššej úrovni. Agility je pohybová aktivita, pri ktorej tím zložený zo psovoda a psa spoločne prekonáva prekážky, a to v určenom poradí, v čo najkratšom čase a bez chýb.

Pre psovodov a ich psov je od 8. do 10. novembra pripravený zaujímavý športový program. V piatok a v sobotu budú prebiehať kvalifikačné súťaže v troch veľkostných kategóriách – small, medium a large. Najlepšie tímy sa prebojujú do veľkého finále v nedeľu 10. novembra.

PROGRAM PODUJATIA

Doteraz prihlásené tímy z 26 krajín otestujú podmienky vnútornej haly s rozlohou viac ako 50 000 m2. Psov budú hodnotiť zahraniční porotcovia z Čiech, Maďarska a Rakúska. Víťazné dvojice budú odmenené zaujímavými cenami, najlepší súťažiaci zabojujú o finančné výhry v hodnote 6 000 €.

Program doplní EXPO zóna so sortimentom rôznych značiek a pre účastníkov bude pripravené chutné jedlo a občerstvenie v GASTRO zóne.

Kedy:

od 8. do 10. novembra

Zapojte sa do súťaže počas X-BIONIC AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family

Tešíme sa na vás na X-BIONIC AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family a pripravili sme pre vás súťaž o 1x registráciu na X-BIONIC AGILITY OPEN 2020 zadarmo. V piatok a v sobotu budú v hale pripravené rekvizity, s ktorými sa môžete odfotiť. Fotku postnite na náš Facebook alebo Instagram s #xbionicagilityopen a tagnite @xbionicsphere. Súťažíme od rána 8. 11. do 22:00 v sobotu 9. 11.

*platí len pre fotografie, ktoré sú vytvorené vo vnútornom priestore x-bionic® sphere, kde sa koná súťaž v období od 8. do 9. novembra. Nezabudnite, že uverejnené  fotografie musia byť verejné, aby mohli byť zaradené do súťaže.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Ubytujte sa priamo v X-BIONIC® HOTEL!

Počas podujatia sme pripravili ponuku zvýhodneného ubytovania priamo v centre diania X-BIONIC AGILITY OPEN presented by Pet Farm Family, zarezervujte si ubytovanie v X-BIONIC® HOTEL na online booking pomocou promokódu AGILITY2019 a získajte zvýhodnené ceny na ubytovanie formou pobytových balíčkov. V našom hoteli radi privítame aj Vašich psíkov. Maximálna kapacita na online booking sú 4 osoby / izba v dňoch od 08. do 11. novembra 2019.

 

Pripravili sme pre vás 2 pobytové balíčky:

1) Pobytový balíček na 3 noci
od 7. do 10. novembra 2019 alebo od 8. do 11. novembra, ktorý zahŕňa:

  • Ubytovanie na 3 noci v izbe Deluxe alebo Family room
  • Raňajky bufetovou formou v reštaurácii Olym-pick
  • Večere formou all you can eat v reštaurácii Olym-pick
  • Neobmedzený vstup do x-bionic® aquatic sphere

Základná cena pobytu na 3 noci pre 2 osoby je 498 Eur. Poplatok za psa na izbe je 30 EUR / izba a pobyt.

2) Pobytový balíček na 1 noc,
ktorý si môžete objednať v termínoch od 08. do 11. novembra 2019, zahŕňa:

  • Ubytovanie na 1 noc v izbe Deluxe alebo Family room
  • Raňajky bufetovou formou v reštaurácii Olym-pick
  • Neobmedzený vstup do Gym

Základná cena pobytu na 1 noc pre 2 osoby je 145 Eur. Poplatok za psa na izbe je 30 EUR / izba a pobyt.

 

V prípade požiadaviek nás prosím kontaktujte na

tel.: 00421 31 326 21 10 alebo na e-mail: hotel@x-bionicsphere.com.

Generálny partner

Partneri podujatia