skrolujte nižšie

Bali masáže  pripravujeme, v ponuke čoskoro

Relaxačná Bali masáž chrbta 

Príjemné masážne hmaty za pomoci tých najkvalitnejších olejov Vás privedú do stavu absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Masáž chrbta uvoľňuje od svalovej a kĺbovej bolesti a prináša pocit duševnej pohody.

Celotelová Bali masáž

Masáž vzácnym lotosovým olejom je veľmi príjemná, používa kontaktné, dlhé a plynulé masážne hmaty s aktiváciou akupresúrnych bodov. Kombinácia indonézskych relaxačných a tonizačných techník pomáha uvoľniť napätie, zbaví Vás stresu a pôsobí blahodarne na celkový stav Vášho organizmu.

Bali masáž pre dokonalé uvoľnenie

Deväťdesiat minútová relaxačná procedúra pôsobí ukľudňujúco, uvoľňuje, osviežuje. Po jej skončení sa budete cítiť znovu nabití pozitívnou energiou.

Bali aroma oil

Spája liečebné techniky tradičnej thajskej masáže s aromaterapiou. Ide o uvoľňujúcu relaxačnú masáž, pri ktorej si môžete vybrať vôňu oleja podľa vašich preferencií. Používané oleje sú čisto prírodné a v súlade s princípmi ajurvédy.

Kráľovský obrad rojawatu

Prináša uvoľnenie a dokonalú harmóniu. Procedúra začína uvítacím rituálom – chodidlá sa rituálne omyjú vo vodnom kúpeli. Po rituálnom očistnom úvode nasleduje masáž. Využíva sa pri tom jemná tlaková masáž aplikovaná na vašom chrbte. Nasleduje aromaterapeutická masáž celého tela, kde sa aplikuje teplý olej. S do hladka vybrúsenými lávovými kamenmii sa masíruje celé telo od nôh až po temeno hlavy. Masáž prispieva k celkovej harmonizácii vášho energetického tela, usmerneniu lymfy, aktivácii vašich zmyslov a nastoleniu duševnej rovnováhy.

Cenník a ďalšie informácie

Relaxačná Bali masáž chrbta 30min 48,00 €
Relaxačná Bali masáž chrbta 60min 64,00 €
Celotelová Bali masáž

60min

70,00 €
Bali masáž pre dokonalé uvoľnenie 90min 88,00 €
Bali aroma oil    

60min

75,00 €
Bali aroma oil

90min

     86,00 €
Kráľovský obrad rojawatu

80min

     86,00 €

Na masáž je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode na telefónnom čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741.