COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

V dňoch 14.9.2021 – 26.9.2021 (vrátane) budú priestory Olympijského tréningového centra uzatvorené pre verejnosť. Priestor bude prispôsobený pre potreby organizácie Majstrovstiev sveta v kanoistike. Platné obmedzenia pre jednotlivé prevádzky nájdete tu.

skrolujte nižšie

Cyklotrasy v okolí rezortu

Nezáleží na tom či ste profesionálny cyklista, radi bicyklujete alebo si chcete oddýchnuť s rodinou a deťmi. V x-bionic® biking sphere sme pre vás pripravili hneď niekoľko cyklotrás v troch rôznych kategóriách náročnosti, z ktorých si určite vyberiete. Inšpirovať sa môžete aj našim CYKLOSPRIEVODCOM, kde nájdete tie najobľúbenejšie cyklotrasy spolu s najkrajšími miestami na oddych, načerpanie síl či zábavu.

Vyberte si náročnosť, stiahnite si prehľad cyklotrás v okolí x-bionic® sphere a zvoľte tú, ktorá vám vyhovuje najviac. S bicyklami si starosti robiť nemusíte – radi vám ich požičiame, alebo môžete využiť služby bikesharingu.