x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Osobná konzultácia základná, 60 min

Osobný rozhovor a poradenstvo týkajúce sa aktuálnej životosprávy, rozbor terajšieho jedálnička, ukážka jedálnička a vhodných jedál a ich prípravy, základná edukácia – význam makro- a mikroživín, ako ich vyberať a správne kombinovať, vhodné rozvrhnutie jedál počas dňa, odporučenie vhodnej fyzickej aktivity.

Cena 30 Eur/60 min

MÁM ZÁUJEM

Osobná konzultácia komplexná, 90 min

Osobný rozhovor a poradenstvo týkajúce sa aktuálnej životosprávy, rozbor terajšieho jedálnička, ukážka jedálnička a vhodných jedál a ich prípravy, výpočet množstva energie, bielkovín, sacharidov a tuku, analýza klientovho 7-dňového jedálnička + návrh zmien, výpočet BMR, BMI, WHR, MET, posúdenie postavy, zistenie podkožného tuku, možná analýza zloženia tela bioimpendančnými váhami (Tanita) – množstvo svalov, tuku, vody, minerálov v tele – vysvetlenie prinesených výsledkov z meraní, posúdenie prinesených lekárskych vyšetrení z krvi a moču – cukor, cholesterol, vitamíny, minerály, kreatinín, močovina, TGA, hormóny, základná edukácia – význam makroa mikroživín, ako ich vyberať a správne kombinovať, vhodné rozvrhnutie jedál počas dňa, odporučenie vhodnej fyzickej aktivity.

Cena 50 Eur/90 min

MÁM ZÁUJEM