COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Rezort x-bionic® sphere aj naďalej funguje ako Karanténne centrum pre vrcholový šport a PRE VEREJNOSŤ JE UZATVORENÝ. Ďakujeme za pochopenie, o zmenách vás budeme informovať.

skrolujte nižšie

Osobná konzultácia základná, 60 min

Osobný rozhovor a poradenstvo týkajúce sa aktuálnej životosprávy, rozbor terajšieho jedálnička, ukážka jedálnička a vhodných jedál a ich prípravy, základná edukácia – význam makro- a mikroživín, ako ich vyberať a správne kombinovať, vhodné rozvrhnutie jedál počas dňa, odporučenie vhodnej fyzickej aktivity.

Cena 30 Eur/60 min

MÁM ZÁUJEM

Osobná konzultácia komplexná, 90 min

Osobný rozhovor a poradenstvo týkajúce sa aktuálnej životosprávy, rozbor terajšieho jedálnička, ukážka jedálnička a vhodných jedál a ich prípravy, výpočet množstva energie, bielkovín, sacharidov a tuku, analýza klientovho 7-dňového jedálnička + návrh zmien, výpočet BMR, BMI, WHR, MET, posúdenie postavy, zistenie podkožného tuku, možná analýza zloženia tela bioimpendančnými váhami (Tanita) – množstvo svalov, tuku, vody, minerálov v tele – vysvetlenie prinesených výsledkov z meraní, posúdenie prinesených lekárskych vyšetrení z krvi a moču – cukor, cholesterol, vitamíny, minerály, kreatinín, močovina, TGA, hormóny, základná edukácia – význam makroa mikroživín, ako ich vyberať a správne kombinovať, vhodné rozvrhnutie jedál počas dňa, odporučenie vhodnej fyzickej aktivity.

Cena 50 Eur/90 min

MÁM ZÁUJEM