skrolujte nižšie

Povedali o nás

As Wisła Płock, we want to thank you for having time in your hotel. We are very grateful for helpful and kind hotel staff. Top level sports centre that provided us with great pitches and well equipped gym which really made a part in our preparations. Our players enjoyed your wellness sphere, that helped them recover at the highest level. Also, we loved your tasteful and nutritious meals. You created us the best possible conditions to prepare for new season and we hope all of our common work will pay off at the football pitch. Thank you!

PIOTR SOCZEWKA Manager of Wisła Płock

x-bionic® sphere created perfect conditions for our team during the pre-season training camp. Nice and tidy rooms , good restaurants, tasty food, quality sports facilities, huge gym divided into 3 floors, wellness, swimming pools (indoor and outdoor) and cryosauna! For football there are available two football training fields plus one football stadium, which is great for training and even friendly matches. Atmosphere around the hotel can’t be better. There is bowling, cinema and lot of nice places for relax in the evening after hard training day!

Bogdan Andone Head coach of Apollon Limassol

Športoviská a tréningové podmienky, ubytovanie, strava, regenerácia i voľnočasové aktivity na špičkovej úrovni, boli podčiarknuté ústretovosťou, ochotou a profesionalitou personálu. Veľké ĎAKUJEME za reprezentáciu SR v kickboxe! Radi sa sem vrátime.

Peter Onuščák Prezident slovenského zväzu kickboxu

OTC Šamorín pripravilo pre športovcov nenahraditeľnú možnosť trénovať a teda pripravovať sa na svoje športové vrcholy, čo je v prípade Slovenského zväzu judo Olympijáda a EYOF mládeže v Banskej Bystrici. SZJ využilo túto možnosť a zaradilo do prípravy svojich športovcov medzinárodne tréningové kempy v OTC Šamorín, na ktoré sa nám hlásia reprezentačné tými z celej Európy. Chceme poďakovať manažmentu a zamestnancom Olympijského tréningového centra v Šamoríne, že vytvorili svojím profesionálnym prístupom skutočne bezpečnú zónu pre športovcov, čo potvrdzuje aj vysoká účasť zahraničných zväzov na našich kempoch.

Pavol Krejčí Generálny sekretár slovenského zväzu judo

Podmienky, ktoré nám boli v X-Bionic Sphere vytvorené , hraničia s filmovými ateliérmi – ubytovanie, strava, tréningové priestory a  ochota personálu boli na špičkovej svetovej úrovni a pre našich športovcov i trénerov boli dôkazom, že aj na Slovensku sa to dá ! Ak to bude len trošku možné, radi sa vrátime. ĎAKUJEME!

Petr Horáček Prezident slovenského zväzu tanečného športu

X-bionic sphere pripravil pre karatistov vynikajúce podmienky na tréningovú prípravu vrátane relaxácie a skvelej stravy…dúfame, že sa opäť vrátime. X-bionic sphere je naozaj najvyšší level.

Peter Macko Reprezentačný tréner slovenského zväzu karate

Gymnasti tu majú vytvorené výborné a hlavne bezpečné podmienky, ich tréningy sú na vysokej úrovni. Pod jednou strechou majú možnosť trénovať, regenerovať a taktiež aj absolvovať vyučovanie dištančnou formou. Naše aktuálne prebiehajúce sústredenie sa stretáva s obrovským úspechom zo strany všetkých zúčastnených trénerov a športovcov, čo nás veľmi teší.

Ingrid Barutová Koordinátor športovej gymnastiky mužov aj žien

Na základe výsledkov a ohlasov domácich a zahraničných plavcov a trénerov musíme konštatovať, že stredisko ako aj personál je vybavený na profesionálnej úrovni. Podmienky na športový tréning a súťaže v dvoch certifikovaných bazénoch, špičková a vyvážená strava, regenerácia, ubytovanie, ale aj podmienky na štúdium a relax nemajú žiadnu chybu a komplex môže hrdo konkurovať zahraničným strediskám vo svete. Aj na základe týchto podmienok sme presvedčení, že jubilejný 60-ty ročník Veľkej ceny Slovenska v plávaní bude v rezorte XBS Šamorín a veríme, že aj jeho veľa ďalších ročníkov.

Ivan Šulek Prezident slovenskej plaveckej federácie