COOKIES
This website uses cookies to improve web browsing and provide additional features. Viac informácií.   I UNDERSTAND

Dear visitors, please click here to learn whether an event has been cancelled or rescheduled due to the current situation with the coronavirus outbreak.

scroll down

Počas nedávneho podujatia Darts Slovak Open 2019 sa konali sprievodné akcie, ku ktorým patril aj pokrový turnaj organizovaný naším partnerom Rebuy Stars. Máme veľkú radosť z toho, že výťažok z turnaja bol venovaný na dobročinnú vec, v súlade s motton “Podpora na ceste k úspechu”.

Spolu so Special Olympics sme sa rozhodli venovať celú sumu v hodnote 1343 €  Filipovi Sedláčkovi, ktorému v 1. roku života diagnostikovali Downov syndróm a neskôr autizmus. Napriek ťažkej diagnóze a aj vďaka podpore rodičov sa stal jedným z najmladších športovcov zo Špeciálnych olympiád Slovensko. Filipko žije s rodičmi v Šamoríne, aj preto môže využívať služby X-BIONIC® SPHERE rezortu.

Výťažok 1343€ (s DPH) sme tak nabili na gift card a cenu rodičom Sedláčkovcom odovzdal riaditeľ Rebuy Stars Slovensko – Vadim Zmarko v prítomnosti Jany Gantnerovej, športovej riaditeľky Special Olympics Slovakia.

Filipko si spolu so Special Olympics pripravil prekvapenie – drevenú trofej, ktorú venoval pánovi Vadimovi Zmarkovi ako poďakovanie za podporu.