x-bionic HOTEL

Milí návštevníci, od 12-14.06.2023 bude bočné parkovisko (pri aquatic sphere) uzatvorené z dôvodu konania Super finále detského športu. Plne k dispozícii bude hlavné parkovisko priamo pred hotelom. Ďakujeme za pochopenie.

 

skrolujte nižšie

Počas nedávneho podujatia Darts Slovak Open 2019 sa konali sprievodné akcie, ku ktorým patril aj pokrový turnaj organizovaný naším partnerom Rebuy Stars. Máme veľkú radosť z toho, že výťažok z turnaja bol venovaný na dobročinnú vec, v súlade s motton “Podpora na ceste k úspechu”.

Spolu so Special Olympics sme sa rozhodli venovať celú sumu v hodnote 1343 €  Filipovi Sedláčkovi, ktorému v 1. roku života diagnostikovali Downov syndróm a neskôr autizmus. Napriek ťažkej diagnóze a aj vďaka podpore rodičov sa stal jedným z najmladších športovcov zo Špeciálnych olympiád Slovensko. Filipko žije s rodičmi v Šamoríne, aj preto môže využívať služby X-BIONIC® SPHERE rezortu.

Výťažok 1343€ (s DPH) sme tak nabili na gift card a cenu rodičom Sedláčkovcom odovzdal riaditeľ Rebuy Stars Slovensko – Vadim Zmarko v prítomnosti Jany Gantnerovej, športovej riaditeľky Special Olympics Slovakia.

Filipko si spolu so Special Olympics pripravil prekvapenie – drevenú trofej, ktorú venoval pánovi Vadimovi Zmarkovi ako poďakovanie za podporu.