COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

Počas nedávneho podujatia Darts Slovak Open 2019 sa konali sprievodné akcie, ku ktorým patril aj pokrový turnaj organizovaný naším partnerom Rebuy Stars. Máme veľkú radosť z toho, že výťažok z turnaja bol venovaný na dobročinnú vec, v súlade s motton “Podpora na ceste k úspechu”.

Spolu so Special Olympics sme sa rozhodli venovať celú sumu v hodnote 1343 €  Filipovi Sedláčkovi, ktorému v 1. roku života diagnostikovali Downov syndróm a neskôr autizmus. Napriek ťažkej diagnóze a aj vďaka podpore rodičov sa stal jedným z najmladších športovcov zo Špeciálnych olympiád Slovensko. Filipko žije s rodičmi v Šamoríne, aj preto môže využívať služby X-BIONIC® SPHERE rezortu.

Výťažok 1343€ (s DPH) sme tak nabili na gift card a cenu rodičom Sedláčkovcom odovzdal riaditeľ Rebuy Stars Slovensko – Vadim Zmarko v prítomnosti Jany Gantnerovej, športovej riaditeľky Special Olympics Slovakia.

Filipko si spolu so Special Olympics pripravil prekvapenie – drevenú trofej, ktorú venoval pánovi Vadimovi Zmarkovi ako poďakovanie za podporu.