skrolovať nižšie

Najväčší medzinárodný turnaj v šípkach na Slovensku už po tretíkrát

Február bude aj tentokrát patriť najväčšiemu šípkarskemu podujatiu na Slovensku Darts Slovak Open. Turnaje Slovak Open a Slovak Masters zaradené do A resp. B kategórie WDF/BDO nasmerujú na Slovensko kroky viacerých šípkarských hviezd.
Hrať sa bude o veľmi atraktívne finančné prémie a body do svetových rebríčkov. Využite túto jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou tohto výnimočného podujatia aj VY.

Registrácia spustená

VIAC INFORMÁCIÍ

Kedy:

21. – 23. február 2020

Ubytujte sa priamo v centre diania

Ponúkame vám špičkové ubytovanie v X-BIONIC® HOTEL za skvelú cenu. Podeľte sa o náklady spojené s ubytovaním s priateľmi. Zarezervujte si napríklad štvorlôžkovú izbu a zaplatíte len 49 € za osobu na noc.

PRE REZERVÁCIU KLIKNITE SEM

„Tento turnaj má obrovský potenciál. Už v prvom ročníku sme mali viac ako 400 účastníkov a to je skvelá účasť. V budúcnosti by sme radi prilákali viac ako 1 000 hráčov. Úžasný x-bionic® sphere splnil všetky naše podmienky a ja som nikdy v živote nevidel nič také výnimočné ako je tento rezort. Je tu všetko, na čo si len spomeniete.”

Russ Bray alias „The Voice” a jeden zo svetovo najznámejších šípkarskych porotcov

Partneri podujatia

Partner x-bionic sphere
Partner x-bionic sphere
TransGourmet logo
Partner podujatia DSO 2020

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.