x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

8. máj 2024

POMLÉ RUN

skrolovať nižšie
skrolovať nižšie

POMLÉ RUN 11

Blíži sa už jedenásty  ročník obľúbeného behu pre celú rodinu cez mesto Šamorín. Trasa sa tento rok opäť začína a končí v lesoparku Pomlé, kde na malých i veľkých, mladých i starších, amatérov i profesionálov čaká široké spektrum sprievodných podujatí. Neváhajte už ani chvíľu a prihláste sa na PomléRun 11. Už tradične mu patrí deň 8. máj. Bezpochyby si užijete zábavu a atraktívny program pre celú rodinu.
/

Ne hagyja ki a hagyományosan, immár tizenegyedik alkalommal megrendezésre kerülő jótékonysági futásunkat, a PomléRun-t! A PomléRun családi futóverseny rajtja és célja idén is a Pomlé parkerdőben lesz és útvonala  Somorja-szerte vezet.  Az futószámok után gazdag kísérő rendezvények várják a kicsiket és nagyokat, profikat és hobbifutókat. Ne habozzon és nevezzen versenyünkre, a PomléRun 11-re!

 

  • Kedy: 8. máj 2024
    Kde: Lesopark Pomlé, Šamorín
    /
  • Időpont: 2024. május 8.
    Helyszín: Pomlé parkerdő

 

Beh patrí medzi obľúbené športy pre mnohých z nás. Je to druhý najprirodzenejší pohyb a prospieva nášmu telu i duchu. Je to jednoduché obuť si tenisky a len tak bežať. Pre radosť.
A PomléRun sa od svojho vzniku snaží robiť radosť. Buď samotným bežcom, alebo ich fanúšikom, alebo ľuďom, ktorí nebehajú, ale jednoducho chcú mať radosť.
Po predchádzajúcich ročníkoch sa z celého výťažku z PomléRun-u tešili seniori zo Seniorhousu v Šamoríne, deti zo Špeciálnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne a deti po onkologickej liečbe na podujatiach Onco Games organizovaných OZ Športom k radosti. Ostatný ročník sme vďaka výťažku  zabezpečili revitalizáciu kolísky PomléRun-u, lesoparku Pomlé v Šamoríne.
/
A futás sokunk egyik kedvenc sportja. Ez a második legtermészetesebb testmozgás, jótékony hatással van testünkre és lelkünkre is. Húzzuk fel a tornacipőt és fussunk! Az örömért. A PomléRun a kezdeteitől fogva próbál örömet szerezni: futóknak, szurkolóknak és azoknak is, akik csupán a szórakozás kedvéért jönnek ki. A nevezési díjakból befolyt összeg egészét minden évben jótékony célra fordítjuk. Eddig támogattuk az Ambrózia Idősek Otthona lakóit, a somorjai Speciális Alapiskola kis diákjait, az Onco Games-en keresztül onkógiai kezelés után lábadozó gyerekeket és az OZ Športom sportolót. Tavaly a PomléRun bölcsőjére, a Pomlé parkerdő revitalizációjára fordítottuk a befolyt nevezési díjak egészét.

 

Tento rok sme sa rozhodli kompletné vyzbierané štartovné venovať šamorínskym športovým klubom, ktoré najrýchlejšie zabehnú PomléRun, a to prvému 50%, druhému 30% a tretiemu 20% z celkovej sumy.
/
Idén úgy döntöttünk, hogy a nevezési díjakból befolyt összeget a leggyorsabban futó somorjai sportklubok között osztjuk el. Mégpedig a következő arányban: A leggyorsabb klub 50%-ot, a második leggyorsabb 30%-ot, a harmadik leggyorsabb pedig 20%-ot kap majd.

 

Tak poďme na to!
/

Hajrá!

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.