8. máj 2024

POMLÉ RUN

skrolovať nižšie
skrolovať nižšie

POMLÉ RUN 11

Blíži sa už jedenásty  ročník obľúbeného behu pre celú rodinu cez mesto Šamorín. Trasa sa tento rok opäť začína a končí v lesoparku Pomlé, kde na malých i veľkých, mladých i starších, amatérov i profesionálov čaká široké spektrum sprievodných podujatí. Neváhajte už ani chvíľu a prihláste sa na PomléRun 11. Už tradične mu patrí deň 8. máj. Bezpochyby si užijete zábavu a atraktívny program pre celú rodinu.
/

Ne hagyja ki a hagyományosan, immár tizenegyedik alkalommal megrendezésre kerülő jótékonysági futásunkat, a PomléRun-t! A PomléRun családi futóverseny rajtja és célja idén is a Pomlé parkerdőben lesz és útvonala  Somorja-szerte vezet.  Az futószámok után gazdag kísérő rendezvények várják a kicsiket és nagyokat, profikat és hobbifutókat. Ne habozzon és nevezzen versenyünkre, a PomléRun 11-re!

 

  • Kedy: 8. máj 2024
    Kde: Lesopark Pomlé, Šamorín
    /
  • Időpont: 2024. május 8.
    Helyszín: Pomlé parkerdő

 

Beh patrí medzi obľúbené športy pre mnohých z nás. Je to druhý najprirodzenejší pohyb a prospieva nášmu telu i duchu. Je to jednoduché obuť si tenisky a len tak bežať. Pre radosť.
A PomléRun sa od svojho vzniku snaží robiť radosť. Buď samotným bežcom, alebo ich fanúšikom, alebo ľuďom, ktorí nebehajú, ale jednoducho chcú mať radosť.
Po predchádzajúcich ročníkoch sa z celého výťažku z PomléRun-u tešili seniori zo Seniorhousu v Šamoríne, deti zo Špeciálnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne a deti po onkologickej liečbe na podujatiach Onco Games organizovaných OZ Športom k radosti. Ostatný ročník sme vďaka výťažku  zabezpečili revitalizáciu kolísky PomléRun-u, lesoparku Pomlé v Šamoríne.
/
A futás sokunk egyik kedvenc sportja. Ez a második legtermészetesebb testmozgás, jótékony hatással van testünkre és lelkünkre is. Húzzuk fel a tornacipőt és fussunk! Az örömért. A PomléRun a kezdeteitől fogva próbál örömet szerezni: futóknak, szurkolóknak és azoknak is, akik csupán a szórakozás kedvéért jönnek ki. A nevezési díjakból befolyt összeg egészét minden évben jótékony célra fordítjuk. Eddig támogattuk az Ambrózia Idősek Otthona lakóit, a somorjai Speciális Alapiskola kis diákjait, az Onco Games-en keresztül onkógiai kezelés után lábadozó gyerekeket és az OZ Športom sportolót. Tavaly a PomléRun bölcsőjére, a Pomlé parkerdő revitalizációjára fordítottuk a befolyt nevezési díjak egészét.

 

Tento rok sme sa rozhodli kompletné vyzbierané štartovné venovať šamorínskym športovým klubom, ktoré najrýchlejšie zabehnú PomléRun, a to prvému 50%, druhému 30% a tretiemu 20% z celkovej sumy.
/
Idén úgy döntöttünk, hogy a nevezési díjakból befolyt összeget a leggyorsabban futó somorjai sportklubok között osztjuk el. Mégpedig a következő arányban: A leggyorsabb klub 50%-ot, a második leggyorsabb 30%-ot, a harmadik leggyorsabb pedig 20%-ot kap majd.

 

Tak poďme na to!
/

Hajrá!

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy nájdete aktuálny zoznam noviniek, aby ste mali všetky informácie o našej aktuálnej ponuke.