COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 22.10.2021 – 24.10.2021 (vrátane) budú priestory x-bionic® aquatic sphere uzatvorené pre verejnosť z dôvodu organizácie podujatia SLOVAKIA SWIMMING CUP.

Váš brand v bubline

x-bionic® sphere je stelesnením vášne pre šport. Je to miesto, kde môžete pocítiť chuť víťazstva a úspechu. Neustále napredujúci rezort x-bionic® sphere sa stal vďaka perfektne prispôsobeným podmienkam pre športovcov, v kombinácii s prvotriednym servisom, Oficiálnym olympijským tréningovým centrom.

Vďaka spoločnej iniciatíve so Slovenským olympijským a športovým výborom od polovice novembra 2020 funguje ako Karanténne centrum pre vrcholový šport s cieľom pomôcť slovenskému športu a zabezpečiť pre množstvo športovcov kontinuitu ich športovej prípravy. Bezpečnú a kontrolovanú zónu na ubytovanie, stravovanie i športovú prípravu rešpektujúc mimoriadne bezpečnostné a hygienické opatrenia využilo už viac ako 2.000 športovcov v rámci viac ako 17.000 prenocovaní. Ako doplnok k športovej činnosti sú v rámci centra k dispozícii aj priestory pre kvalitnú regeneráciu, distančné vzdelávanie, voľnočasové miestnosti s ponukou rôznych spoločenských hier, hracích konzol alebo bowlingu, a zároveň aj unikátne kino.

Zaujala vás vízia x-bionic® sphere a myšlienka zriadenia Karanténneho centra pre vrcholový šport? Spojte sa s nami, staňte sa naším partnerom a pomôžte nám v snahe posunúť športovú prípravu a voľnočasové zážitky našich vrcholových športovcov o krok ďalej.