x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

x-bionic® gymnastic sphere sa stalo od 1. januára 2020 Regionálnym centrom talentovanej mládeže. Okrem podpory profesionálnych športovcov je našim poslaním vzdelávanie a pohybová príprava detí a mládeže. V priestoroch gymnastickej haly prebiehajú kurzy špeciálneho edukatívneho programu pod hlavičkou XBS Gymnastics pre deti rôznych vekových kategórií.

Kurzy pre dospelých

Kondičná gymnastická príprava pre dospelých

Cvičenie je určené na rozvoj kondičných a koordinačných schopností, ale aj gymnastických zručností. Tréning je zameraný na všestrannú prácu s vlastnou hmotnosťou tela a jeho súčasťou je aj nácvik základných cvičebných tvarov na gymnastických náradiach. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Kurzy pre deti

Hrošíkovia  (16-24 mesiacov)

V tomto veku sa úroveň nezávislej mobility dieťaťa vyvíja od lozenia k chodeniu. Náš kurz cvičenia pre rodičov s deťmi podporuje pohybový rozvoj v ranom veku a poskytuje pevný základ pre vaše dieťa. Naši vysoko-kvalifikovaní inštruktori obdaria vaše deti nehou, a prostredníctvom interaktívnych pesničiek, tanečných choreografií, rôznych penových modulov pomôžu vašim batoľatám dosiahnuť nové zručnosti, ktoré ich pripravia na ďalšie výzvy v priebehu každej fázy rastu.

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Žabky (2-3 roky)

Kurz je zameraný na rozvoj pohybového aparátu v ranom veku, a zároveň poskytuje pevný základ pre formujúce obdobie prvých troch rokov. Okrem zábavy, dobrodružstva a pred prípravou na gymnastiku, tu vaši drobčekovia získajú prvé pohybové zručnosti, rozvinú hrubú a jemnú motoriku a posilnia schopnosť ovládania. A keďže rodičia budú súčasťou tohto dobrodružstva, budú dostatočne blízko na to, aby povzbudili svoju ratolesť vrúcnym objatím alebo pusou.

Cvičenie, resp. jedna lekcia trvá 45 minút, raz alebo dvakrát týždenne (podľa vlastného výberu).

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Zajačikovia (4-6 rokov)

Kurz je navrhnutý tak, aby sa deti naučili bezpečne vykonávať a rozvíjať svoje gymnastické zručnosti. Sú zábavné, ale aj dostatočne náročné, aby napomáhali rozvoju fyzických zručností a budovali sebadôveru, ktorú môžu deti neskôr preniesť do akéhokoľvek ďalšieho športu, ako aj každodenného života. Tento kurz je vhodný pre deti predškolského veku. Bude pre nich zábavou, bádaním, ale aj výzvou.

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Orangutani (7-9 rokov)

Tento kurz je určený pre chlapcov a dievčatá zo základných škôl a jeho náplň je trochu odlišná od kurzu pre mladšie deti. Dáva deťom šancu vysporiadať sa s novými výzvami na ich vlastnej úrovni zručností. Každý nový úspech vedie k novo-nadobudnutému sebavedomiu, odhodlaniu a túžbe pokračovať v zlepšovaní sa.

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Gepardi (10-12 rokov)

Zaradenie do tejto skupiny je závislé na fyzickej, ako aj emočnej pripravenosti. Rovnako ako dozrieva prístup detí v tínedžerskom veku, posunú sa aj v našom programe do skupiny s vyššou náročnosťou. Gymnastika v tomto kurze sa sústredí aj na postavenie tela, získavanie sily a flexibility.

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

Levy (13+ rokov)

Zaradenie do tejto skupiny je závislé na fyzickej, ako aj emočnej pripravenosti. Rovnako ako dozrieva prístup detí v tínedžerskom veku, posunú sa aj v našom programe do skupiny s vyššou náročnosťou. Gymnastika v tomto kurze sa sústredí aj na postavenie tela, získavanie sily a flexibility.

Cvičenie, resp. jedna lekcia trvá 60 minút, raz alebo dvakrát týždenne (podľa vlastného výberu).

VYSKÚŠAJTE SI HODINU ZADARMO

 

 

 


Chodíte už na kurzy? Prihláste sa do systému a skontrolujte či nie sú zmeny v cvičení.

PRIHLÁSIŤ DO SYSTÉMU

 


 

Narodeninové oslavy

Vaše dieťa je hviezdou na oslave svojich narodenín. Ponúkame vám na mieru šité oslavy, vytvorené špeciálne pre každého oslávenca, prispôsobené osobným požiadavkám na výber hudby alebo aktivít.

Samozrejme, súčasťou plánovania, ako aj samotnej oslavy budú naši skúsení inštruktori a pomôžu deťom užiť si bezpečnú zábavu so všetkým, čo naša super vybavená telocvičňa ponúka.

Narodeninovú oslavu poprosíme nahlasovať minimálne 14 dní vopred.

NAPÍŠTE NÁM PRE VIAC INFORMÁCIÍ

Letné tábory

Program tábora je navrhnutý tak, aby boli vaše deti aktívne, pretože kladieme dôraz na telesný vývoj a osobný úspech. Letný tábor je to pravé miesto pre vaše deti.

Letný tábor ponúka výnimočnú kombináciu aktivít. Deti sa tu budú venovať nielen gymnastike, ale aj vzdelávaniu, všetko spolu s hudbou a ďalšími skvelými aktivitami.

NAPÍŠTE NÁM PRE VIAC INFORMÁCIÍ
XBS gymnastics
Rezervácie a informácie

rezervácia gymnastickej haly
+421 313 262 361
gym@x-bionicsphere.com

kontakt na kurzy a tábory
+421 948 629 464
info@xbsgymnastics.sk

Harmonogram skupinových cvičení

9:00 10:00 11:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Pondelok Hrošíkovia Žabky Orangutani Žabky / Zajačikovia Žabky / Zajačikovia Zajačikovia / Orangutani Gepardi / Levy
Utorok Gepardi Zajačikovia /Orangutani/ Gepardi Zajačikovia /Orangutani/ Gepardi Zajačikovia / Gepardi Parkour

Kondičná gymnastická príprava

Streda Hrošíkovia  Žabky Žabky/ Zajačikovia Žabky/ Zajačikovia Zajačikovia /Orangutani/ Gepardi Gepardi / Levy
Štvrtok Gepardi Zajačikovia /Orangutani/ Gepardi Zajačikovia /Orangutani/ Gepardi Zajačikovia / Orangutani Parkour

Kondičná príprava – dospelí

Piatok  Zajačikovia  Žabky / Orangutani Orangutani / Zajačikovia / Levy
Sobota  Žabky Zajačikovia /Orangutani Parkour
Nedeľa