x-bionic HOTEL

Milí návštevníci, od 12-14.06.2023 bude bočné parkovisko (pri aquatic sphere) uzatvorené z dôvodu konania Super finále detského športu. Plne k dispozícii bude hlavné parkovisko priamo pred hotelom. Ďakujeme za pochopenie.

 

skrolujte nižšie

Vážení športoví priatelia,

dovoľujeme si vás informovať, že už budúci týždeň sa v našom rezorte x-bionic® sphere uskutočnia triatlonové preteky The Collins Cup, Majstrovstvá sveta v akvatlone a Majstrovstvá svete v stredne dlhom triatlone, v rámci ktorých sa uskutoční aj Akvabike. Pre zabezpečenie bezpečnosti účastníkov je však potrebné obmedziť dopravu, a preto si toto prestížne podujatie vyžiada niekoľko dopravných obmedzení.

Vopred sa za obmedzenia ospravedlňujeme.

PIATOK, 19.8.2022

Počas celého dňa sa do  nášho rezortu dostanete po ulici Čilistovská. Parkovanie bude možné na parkovisku pred x-bionic® aquatic sphere, ako aj na štrkovom parkovisku.

SOBOTA, 20.8.2022

Do nášho rezortu sa dostanete cez Čilistovskú ulicu do 12:30 hod.

Od 12:30 hod. do 17:00 hod. je Čilistovská, Hviezdna, Mliečňanská a Priechodná ulica, ako i kruhový objazd na ceste I/63 vo výjazde na Dunajskú Stredu uzatvorené. Parkovanie bude možné na parkovisku pred x-bionic® aquatic sphere, ako aj na štrkovom parkovisku.

V smere od Hamuliakova sa dostanete do nášho rezortu počas celého dňa. Od 15:00 hod. do 18:30 hod. je ul. Rybárska a Dubová zo smeru Hamuliakovo čiastočne uzatvorená, resp. otvorená len v polovičnom profile. Autá budú prepúšťané priebežne a doprava bude riadená prostredníctvom organizátorov.

NEDEĽA, 21.8.2022

Do nášho rezortu sa dostanete cez Čilistovskú ulicu do 8:00 hod. V čase od 8:30 hod do 17:00 hod. je Čilistovská, Hviezdna, Mliečňanská a Priechodná ulica, ako i kruhový objazd na ceste I/63 vo výjazde na Dunajskú Stredu uzatvorené.

Od 11.00 do 19:00 hod. je Rybárska a Dubová zo smeru Hamuliakovo čiastočne uzatvorená, resp. otvorená len v polovičnom profile. Autá budú prepúšťané priebežne, doprava bude riadená prostredníctvom organizátorov.

Parkovanie bude možné na parkovisku pred x-bionic® aquatic sphere, ako aj na štrkovom parkovisku.

 

DOPRAVNÉ OBMEDZENIA