COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 22.10.2021 – 24.10.2021 (vrátane) budú priestory x-bionic® aquatic sphere uzatvorené pre verejnosť z dôvodu organizácie podujatia SLOVAKIA SWIMMING CUP.

skrolujte nižšie

The Championship 2018 by ENERGOCHEMICA, majstrovstvásveta v triatlone pod hlavičkou CHALLENGE FAMILY, ktoré sa uskutočnia 2.-3. júna 2018 v x-bionic® spherev Šamoríne, podporuje spoločnosť ENERGOCHEMICA.

V súlade s víziou spoločnosti v oblasti zdravého životného prostredia a zdravého životného štýlu sa spoločnosť rozhodla stať aktívnym partnerom triatlonovej udalosti roka. Triatlon sa stáva masovým fenoménom športovcov, ktorým už nestačí jedna športová disciplína, ale potrebujú nové výzvy. Posúvanie hraníc v športe a posúvanie hraníc v oblasti inovácií a vedy, sú atribúty, ktoré je potrebné spájať. Členpredstavenstva X-BIONIC SPHERE, a.s. Patrik Danek považuje toto spojenie za kľúčové. „Verím, že práve spájanie spoločných vízií a cieľov je správna cesta k lepším výsledkom nie len v športe ale aj celejspoločnosti“.

The Championship 2018 by ENERGOCHEMICA privíta svetovú triatlonovú špičku a zároveň dáva priestor širokej verejnosti zúčastniť sa na sprievodných disciplínach.

VIAC INFORMÁCIÍ O THE CHAMPIONSHIP