COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

Už o necelý mesiac sa uskutoční druhý ročník medzinárodného fóra dodávateľov automobilového priemyslu CEE Automotive Supply Chain 2018 

Druhý ročník medzinárodnej konferencie, výstavy a B2B stretnutí, určený  dodávateľom a subdodávateľom najdôležitejšieho priemyselného odvetvia na Slovensku, sa tento rok uskutoční v Šamoríne.

 

„CEE Automotive Supply Chain spája stovky profesionálov z oblasti automotive v regióne V4, ktorí sa stretávajú, aby spolu hovorili o nových obchodných príležitostiach. Osobné stretnutia a nadväzovanie kontaktov sú základom pre nákupcov, hľadajúcich nových predajcov a riešenia. Podujatie vytvára platformu príležitostí pre širokú škálu dodávateľov, poskytovateľov služieb a univerzity. Čo si však cením najviac je profesionálna konferencia v prvý deň podujatia zameraná na dodávateľský reťazec a jeho budúci vývoj a stratégiu, ktorú tam prezentujú veľkí hráči. Som rád, že aj tento rok máme tú česť byť jedným z organizátorov tohto unikátneho podujatia.“vyjadril sa Alexander Matušek, prezident Zväzu automobilového priemyslu SR.

Pripojte sa k viac ako 270 registrovaným účastníkom, stretnite sa so zástupcami 8 značiek automobiliek a množstvom TIER 1 dodávateľov.

Na účastníkov podujatia čaká veľmi zaujímavý program,  ktorý spája rôzne prvky – konferenciu, networking a organizované obchodné rokovania.

Pre viac informácii a registráciu navštívte webstránku podujatia: www.casc.sk.

 Základné informácie o CEE Automotive Supply Chain 2018

 

Dátum konania: 23. – 24. 10. 2018

Miesto konania: Šamorín, X-BIONIC SPHERE

Prihlasovanie účastníkov do 17. 10. 2018

 

Organizátori:

  • Britská obchodná komora na Slovensku,
  • Francúzsko-slovenská obchodná a priemyselná komora,
  • Kórejská agentúra na podporu obchodu a investícií,
  • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
  • Združenie automobilového priemyslu Českej republiky
  • Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky