skrolujte nižšie

Už o necelý mesiac sa uskutoční druhý ročník medzinárodného fóra dodávateľov automobilového priemyslu CEE Automotive Supply Chain 2018 

Druhý ročník medzinárodnej konferencie, výstavy a B2B stretnutí, určený  dodávateľom a subdodávateľom najdôležitejšieho priemyselného odvetvia na Slovensku, sa tento rok uskutoční v Šamoríne.

 

„CEE Automotive Supply Chain spája stovky profesionálov z oblasti automotive v regióne V4, ktorí sa stretávajú, aby spolu hovorili o nových obchodných príležitostiach. Osobné stretnutia a nadväzovanie kontaktov sú základom pre nákupcov, hľadajúcich nových predajcov a riešenia. Podujatie vytvára platformu príležitostí pre širokú škálu dodávateľov, poskytovateľov služieb a univerzity. Čo si však cením najviac je profesionálna konferencia v prvý deň podujatia zameraná na dodávateľský reťazec a jeho budúci vývoj a stratégiu, ktorú tam prezentujú veľkí hráči. Som rád, že aj tento rok máme tú česť byť jedným z organizátorov tohto unikátneho podujatia.“vyjadril sa Alexander Matušek, prezident Zväzu automobilového priemyslu SR.

Pripojte sa k viac ako 270 registrovaným účastníkom, stretnite sa so zástupcami 8 značiek automobiliek a množstvom TIER 1 dodávateľov.

Na účastníkov podujatia čaká veľmi zaujímavý program,  ktorý spája rôzne prvky – konferenciu, networking a organizované obchodné rokovania.

Pre viac informácii a registráciu navštívte webstránku podujatia: www.casc.sk.

 Základné informácie o CEE Automotive Supply Chain 2018

 

Dátum konania: 23. – 24. 10. 2018

Miesto konania: Šamorín, X-BIONIC SPHERE

Prihlasovanie účastníkov do 17. 10. 2018

 

Organizátori:

  • Britská obchodná komora na Slovensku,
  • Francúzsko-slovenská obchodná a priemyselná komora,
  • Kórejská agentúra na podporu obchodu a investícií,
  • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
  • Združenie automobilového priemyslu Českej republiky
  • Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky