COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

3. ročník jesennej zbierky šatstva pre ľudí v núdzi

9. októbra sme sa už tretíkrát zapojili do jesennej zbierky šatstva pre ľudí v núdzi, ďakujeme!

Zamestnanci x-bionic sphere dnes priniesli do práce oblečenie, kozmetiku, športové potreby či trvanlivé potraviny, ktoré poputujú sociálne slabším dospelým aj deťom zo Šamorína a okolia. Zbierku organizuje NADÁCIA X-BIONIC SPHERE v spolupráci so šamorínskym občianskym združením Ain Karim a my máme veľkú radosť zo snahy a štedrosti našich zamestnancov.

Informácie o partnerskej organizácii:
Občianske združenie Ain Karim so sídlom v Šamoríne prevádzkuje v centre mesta Dom prijatia s odevným skladom pre ľudí, ktorí sa ocitli v núdzi. Odevný sklad je otvorený 2x do týždňa, ľudia majú možnosť prísť si vybrať detské, dámske, pánske oblečenie, obuv a rôzny bytový textil. V čase zbierky majú zaevidovaných 381 klientov. Cieľom tejto služby je zároveň nadviazanie prvého kontaktu s človekom a ponúknutie možnosti ďalších aktivít, ktoré prebiehajú v centre Dom prijatia. Prijaté veci zo zbierky použijú na priebežné dopĺňanie zásob v odevnom sklade.