x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

Karanténne tréningové centrum pre vrcholový šport je tu pre všetky zväzy a športové kluby opäť od úvodu roka 2022

skrolujte nižšie

Opätovné vytvorenie Karanténneho tréningového centra pre vrcholový šport v Šamoríne

Športovci znovu môžu využívať bezpečný priestor na organizáciu sústredení a kontrolných podujatí. Pre reprezentantov, potenciálnych olympionikov, ale aj príslušníkov bežných športových klubov sú k dispozícii všetky dostupné priestory a športoviská, vrátane plaveckých bazénov, gymnastickej haly, posilňovne, vnútorných dočasných multifunkčných športovísk a ostatnej športovej a voľnočasovej infraštruktúry.

„V zmysle platných nariadení a rešpektujúc s tým spojené reštrikcie, sme pripravení v plnej miere reagovať na dopyt športových zväzov a poskytnúť priestor na športovú prípravu v rámci Karanténneho tréningového centra pre vrcholový šport v Šamoríne. Naďalej budeme poskytovať bezpečný priestor pre organizáciu sústredení, kontrolných podujatí a rezort nebude zatiaľ prístupný širokej verejnosti,“ povedal predseda dozornej rady x-bionic® sphere Juraj Bača.

Kompletné informácie o ponuke vrátane indikatívneho cenníka nájdu záujemcovia TU.

V prípade záujmu o kalkuláciu tréningového sústredenia vedenie strediska vypracuje podrobnú cenovú ponuku, prispôsobenú špecifickým požiadavkám a celkovým možnostiam. V prípade akýchkoľvek otázok ich možno mailom odoslať na karantennecentrum@x-bionicsphere.com

Viac o Karanténnom tréningovom centre pre vrcholový šport ako aj celom článku sa dočítate na webe Slovenského olympijského a športového výboru.