x-bionic® aquatic sphere

Milí návštevníci, radi by sme vás informovali, že x-bionic® aquatic sphere bude v stredu, 06.12.2023 od 15:00 zatvorená pre verejnosť. Ďakujeme za pochopenie, Team XBS.

 

x-bionic® flavour sphere

Vážení návštevníci, Legends’ Bar je dňa 07.12.2023 uzatvorený pre verejnosť. Radi vás privítame v reštaurácii APANI®. Ďakujeme za pochopenie Team XBS.

Karanténne tréningové centrum pre vrcholový šport je tu pre všetky zväzy a športové kluby opäť od úvodu roka 2022

skrolujte nižšie

Opätovné vytvorenie Karanténneho tréningového centra pre vrcholový šport v Šamoríne

Športovci znovu môžu využívať bezpečný priestor na organizáciu sústredení a kontrolných podujatí. Pre reprezentantov, potenciálnych olympionikov, ale aj príslušníkov bežných športových klubov sú k dispozícii všetky dostupné priestory a športoviská, vrátane plaveckých bazénov, gymnastickej haly, posilňovne, vnútorných dočasných multifunkčných športovísk a ostatnej športovej a voľnočasovej infraštruktúry.

„V zmysle platných nariadení a rešpektujúc s tým spojené reštrikcie, sme pripravení v plnej miere reagovať na dopyt športových zväzov a poskytnúť priestor na športovú prípravu v rámci Karanténneho tréningového centra pre vrcholový šport v Šamoríne. Naďalej budeme poskytovať bezpečný priestor pre organizáciu sústredení, kontrolných podujatí a rezort nebude zatiaľ prístupný širokej verejnosti,“ povedal predseda dozornej rady x-bionic® sphere Juraj Bača.

Kompletné informácie o ponuke vrátane indikatívneho cenníka nájdu záujemcovia TU.

V prípade záujmu o kalkuláciu tréningového sústredenia vedenie strediska vypracuje podrobnú cenovú ponuku, prispôsobenú špecifickým požiadavkám a celkovým možnostiam. V prípade akýchkoľvek otázok ich možno mailom odoslať na karantennecentrum@x-bionicsphere.com

Viac o Karanténnom tréningovom centre pre vrcholový šport ako aj celom článku sa dočítate na webe Slovenského olympijského a športového výboru. 

Pop Up WordPress Plugin