x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 23.-29.1.2023 bude v x-bionic® aquatic sphere v čase otváracej doby pre verejnosť  25m bazén zatvorený z dôvodu prebiehajúcej sanitácie. K dispozícii bude 50m bazén. V piatok 27.01.2023 bude Aquatic sphere pre verejnosť kompletne uzatvorená. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Oslava plážového volejbalu v x-bionic aquatic sphere.

Pri príležitosti 30. ročníka finále M-SR, sa v dátume 9. – 11. septembra uskutoční finálový turnaj v plážovom volejbale mužov a žien. Na 3 ihriskách si to rozdá 12 mužských a 12 ženských dvojíc, vrátane turnaja finálových mládežníckych dvojíc U16, U18, U20 a U22, ktorý sa uskutoční v piatok.

Na tribúny s kapacitou 1500 miest pozývame všetkých, ktorí podľahli čaru plážovému volejbalu! Pozvánka smeruje aj do okolitých škôl, pre ktoré organizátor pripravil zaujímavú súťaž. Škola, ktorá príde s viac transparentmi a bannermi vyhrá od organizátora a od SVF zaujímavé ceny.

Takže neváhajte, vytvárajte transparenty a príďte povzbudzovať! Vstup na zápasy je bezplatný a pre rodiny s deťmi sú pripravení animátori a rôzne stánky. Čaká nás víkend plný krásnych športových momentov, sprievodný program a samozrejme dobrá hudba počas celého turnaja.