x-bionic HOTEL

Milí návštevníci, od 12-14.06.2023 bude bočné parkovisko (pri aquatic sphere) uzatvorené z dôvodu konania Super finále detského športu. Plne k dispozícii bude hlavné parkovisko priamo pred hotelom. Ďakujeme za pochopenie.

 

skrolujte nižšie

OKTAGON PRIME 5

Jazdecká hala v areáli x-bionic® equestor sphere sa počas víkendu zmenila na nepoznanie. Priestor bol prerobený na majestátnu audiovizuálnu show.

V šamorínskom oktagone si to postupne rozdalo 22 bojovníkov v 11 zápasoch s hlavným zápasom v podaní srbského zápasníka Bojana Veličkoviča, ktorý má v profesionálnej MMA kariére za sebou už viac ako 30 zápasov. Vie, ako chutí titul šampióna a vyskúšal si aj slávnej UFC. Súperom mu bol Maté Kertész miláčik česko-slovenských fanúšikov s atraktívnym štýlom boja.

Víťazstvo Bojana vzbudilo obrovské burácania a kontroverzie medzi divákmi. Srbský zápasník napokon vyhral po verdikte rozhodcov jednohlasne 29-28. Medzi slovenskými zápasníkmi sa predstavil v hlavnom zápase na prelims Róbert Pukač, ktorý bohužial zápas po 2 kole vzdal. Víťaz Oktagon Výzvy Karol Ryšavý, v kategórii do 70kg, sa vrátil na víťaznú vlnu v momente keď iránskemu zápasníkovi Hosejnpúrovi uštedril tvrdý knokaut kolenom.

Ďalšia zastávka organizácie Oktagon MMA je naplánovaná už začiatkom apríla v Ostrave.

Petersulic / Oktagon MMA