x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Využite jedinečnú príležitosť odpromovať svoju firmu

Po minuloročnom úspechu majstrovstiev sveta v triatlone pod hlavičkou CHALLENGE FAMILY u nás opäť pripravujeme najväčšie triatlonové preteky. Hlavné podujatie sa bude konať 3. júna 2018 – THE CHAMPIONSHIP 2018, v ktorom si zmeria sily kvalifikovaná svetová elita triatlonu.

Triatlonistov čaká trať zložená z plávania (1,9 km), cyklistiky (90 km) a behu (21,1 km).

 

Využite jedinečnú príležitosť odpromovať svoju firmu, jej produkty a ponúkané služby počas športovej udalosti roka! Majstrovstvá sveta v triatlone prilákajú viac ako 20 000 návštevníkov zo Slovenska a 1 500 atlétov zo 60 krajín celého sveta. 4 dni nepretržitého pohybu potencionálnych klientov priamo cez expo zónu, predstavujú jedinečnú reklamnú a obchodnú príležitosť, na rozšírenie svojej zákazníckej základne nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Využite jedinečnú príležitosť a budťe so svojou firmou v priamom epicentre celého diania unikátneho podujatia.

Možnosti Expo zóny

Počas triatlonových pretekov The Championship 2018 vám ponúkame možnosť sa prezentovať v našej Expo zóne. Cena za vystavovanie závisí nielen od m2 ale aj od rozsahu využitia služieb a propagácie, ktorú vám ponúkame v dvoch rôznych balíkoch. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať patrik.danek@x-bionicsphere.com

 

Exkluzívny korporátny triatlonový kemp

Okrem Expo zóny vám ponúkame možnosť stať sa oficiálnym partnerom The Championship 2018 a zúčastniť sa jedinečného korporátneho triatlonového kempu, ktorý sme pripravili iba pre našich partnerov!

Exkluzívny korporátny triatlonový kemp 2018 je určený pre každého, kto chce na sebe pracovať, zlepšovať sa a získať motiváciu pre ďalšie úsúechy. Je to atraktívna forma teambuildingu a tréningy sú prispôsobené a pripravené tak, aby ich zvládol každý a hlavne sa pri nich zabavil.