COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

skrolujte nižšie

V nedeľu 13. júna 2021 opäť radi privítame všetkých fanúšikov cyklistiky na obľúbenej Detskej Tour Petra Sagana. Druhé kolo tejto populárnej tour plnej športového zápolenia a zábavy určenej najmä pre rodiny s deťmi sa uskutoční v x-bionic® sphere v Šamoríne. 


Na preteky môžete prihlásiť svoje dieťa do 14 rokov, či už máte doma sotva dvojročného cyklistu s odrážadlom alebo už skúseného cyklistu. Kategória Baby štart začína v nedeľu 13. júna o 10.30h hod., ostatné kategórie následne až po súťaž rodičov.

 

REGISTRUJTE SVOJE DETI