x-bionic aquatic sphere

Milí návštevníci, počas víkendu 24. – 25.9.2022 je 25m bazén pre verejnosť do 13:00 hod. zatvorený z dôvodu organizácie plaveckých pretekov. Verejnosť môže do 13:00 hod. využiť časť 50m krytého plaveckého bazéna. Pre väčší detail si môžete pozrieť obsadenosť plaveckých dráh. Ďakujeme za pochopenie.

AdventureLand

Milí návštevníci, dňa  29. septembra (štvrtok) bude detské ihrisko AdventureLand zatvorené z dôvodu konania súkromného eventu. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Relax a oddych za zvýhodnenú cenu

Využite posledné slnečné lúče tohto leta a vychutnajte si spolu s nami zajtrajšie tropické počasie. Voľné dni patria rodine, tak neváhajte a užite si spoločné chvíle v našich bazénoch. Či už chcete relaxovať alebo sa športovo vyžiť, príjemne strávený čas si užije každý jeden z vás.

V Stredu, 15.9.2021, sme pre verejnosť otvorení v ŠTANDARDNOM REŽIME. Tešíme sa na vás v čase od 8:00 hod. do 22:00 hod. Pre držiteľov X-CARD platí po celý deň špeciálna akcia vo forme celodenného vstupu za cenu 3-hodinového.

Prosíme všetkých návštevníkov x-bionic® aquatic sphere, aby do rezortu vchádzali cez Dubovú ulicu bránou č. 5 a pri vstupe rešpektovali pokyny príslušníka bezpečnostnej služby a navigačné tabule.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
Tím x-bionic® sphere