skrolujte nižšie

Valentín 14.-18.02.2024

Vitajte v ponuke celorezortnej romantiky! Obklopuje nás obdobie lásky, a preto sme nadšení, že vám môžeme predstaviť náš špeciálne pripravený valentínsky program navrhnutý tak, aby pozdvihol váš zážitok v našich prevádzkach. Pripravte sa na to, že sa ponoríte do sveta romantiky a relaxu, kde bol každý detail vytvorený tak, aby vytvoril nezabudnuteľné chvíle.

Vstúpte do ríše pokoja a rozmaznávania, ktorá vás unesie na cestu romantiky a omladenia. Či už hľadáte wellness pre páry, súkromný kúpeľný útek alebo romantickú večeru pre dvoch, máme premyslene vytvorené ponuky, ktoré vyhovujú každej túžbe.

VIP Raj pokoja a oddychu

Cena 100€ / dve osoby

  • vstup pre dve osoby do VIP wellness zóny na 2 hodiny
  • na umocnenie vášho zážitku na vás fľašu Prosecca, osviežujúcu limonádu a delikátne občerstvenie. Ponorte sa do luxusného súkromia našej vírivky a zrelaxujte vo dvojici.

Welcome drink na nás!

Pozvite svojho milovaného vo štvrtok 15.02.2023 na romantický film do Tuli Cinema a vychutnajte si vychladený drink pri vstupe ako pozornosť od nás!

Romantický wellness vo dvojici

Cena: 70€ / dve osoby s x-card 

Príďte si oddýchnuť do wellness so svojou polovičkou, ktorú obdarujeme exkluzívnym kozmetickým darčekom od značky MALINNA° (darček je k dispozícii len počas Valentína, tj. 14.2.2023).

Romantická večera v reštaurácii APANI®

Zažite romantickú večeru v priestoroch reštaurácie APANI. Čaká na vás kompletné štvorchodové menu plné chutí a vôní, ktoré vás dokážu v okamihu preniesť tisíce kilometrov ďaleko.

Predjedlo:
🍣Uramaki a edamame pyré na ryžovom chipse

Polievka:
🍜Šóju ramen s lotosovým kvetom

Hlavné jedlo (mäsité):
🥟Taštička plnená hovädzou picanhou, foie gras

Hlavné jedlo (vegetariánske):
🥬Taštička plnená zeleninou a hubami

Dezert:
🍰Valentínsky veterník

Cena: 69 eur / 2 osoby