skrolujte nižšie

AdventureLand je vonkajšie multifunkčno-edukatívne ihrisko pre deti aj dospelých bez vekového obmedzenia. Rozprestiera sa na ploche 13.224,27 m² na brehu Dunaja v blízkosti hotelových pavilónov. AdventureLand je rozdelený do niekoľkých zón pre rôzne vekové skupiny, pričom každá zóna má svoju nosnú tému. Hlavným cieľom autora projektu bolo priblížiť deťom život na dedine a tvrdú prácu našich predkov.

VIAC INFORMÁCIÍ O ADVENTURELAND

Otváracie hodiny AdventureLand:

AdventureLand je otvorený denne.

  • Júl  900 – 2000
  • August 900 – 2000
  • September 1000 – 1900
  • Október 1000 – 1800

Otváracie hodiny bufetu:

  • Júl 1100 – 1800 každý deň
  • August 1100 – 1800 každý deň
  • September 1100 – 1800 (len cez víkend)
  • Október 1100 – 1800 (len cez víkend)

Od 2. júla 2018 každý pondelok: Cvičenie s kočíkom

Príďte si užiť zábavu a relax pri cvičení s kočíkom – strolleringu® spolu s ďalšími mamičkami. Cvičenia v tom správnom tempe, na čerstvom vzduchu a pod taktovkou certifikovanej lektorky Lucie Moncman, sú tou najlepšou voľbou cvičenia spolu s vašim dieťatkom. Stačí vám k tomu pohodlné oblečenie, športová obuv, dostatok vody, podložka a švihadlo a hlavne úsmev a dobrá nálada.

VIAC INFORMÁCIÍ

4. augusta 2018 Zumba a tvorivé dielničky

Príďte poraziť nudu a rozhýbte sa pri zumbe. K letu patrí tanec, zábava a veľká spoločnosť. Presne to vás čaká pri zumbovaní. Aby to ale nebolo iba o tanci, budeme aj tvoriť. Možno to niektorí zvládnete aj naraz a hlavne s úsmevom a dobrou náladou. Či ste malí alebo veľkí, na všetkých čaká osvieženie.

VIAC INFORMÁCIÍ

5. augusta 2018 Po stopách Sherlocka Holmesa

Sherlock Holmes najslávnejší detektív z Londýna zavíta do nášho AdventureLand, abysme si všetci spoločne mohli privoňať k riešeniu záhad, nájsť dôkazný materiál k zločinom. Odborníci z radov polície tu budú tiež, aby nad našimi krokmi dohliadali. Príďte zažiť dobrodružnú náladu, plnú záhadných udalostí a staňte sa na chvíľu detektívom!

VIAC INFORMÁCIÍ

11. augusta 2018 Športujeme a tvoríme

Všetky šikovné a múdre deti radi športujú a tvoria, lebo vedia, že budú zdravé a múdre. Presne pre takéto deti sme pripravili športové aktivity na rôznych atrakciách nášho AdventureLand. K tomu aj možnosť ukázať svoju fantáziu a schopnosť vlastnými rukami vytvoriť niečo nové, zábavné a kreatívne. Stačí si priniesť zo sebou úsmev a dobrú náladu. My každého malého aj veľkého návštevníka odmeníme za jeden úsmev sviežim prekvapením.

VIAC INFORMÁCIÍ

12. augusta 2018 Stredovek volá olááá

Stredovek – to je vznik stredovekých miest a hradov ako sídlo pre šľachtu a kráľov. Kráľ pomocou svojich vazalov spravoval územie, viedol obranné a útočné vojny. Poďme sa spoločne so stredovekými chrabrými bojovníkmi vnoriť do tejto atmosféry a zažiť stredoveké bitky, vyskúšať si stredovekú zbroj a zbrane, vyrobiť si stredoveký náramok.

VIAC INFORMÁCIÍ

18. augusta 2018 Hanička a Murko – Pesničky pre škôlkarov

Sú farební, priateľskí, mäkučkí a budú sa vám istotne páčiť! Škôlkárka Hanička a jej kocúrik Murko – prinášajú deťom pesničky vo svojom výnimočnom pesničkovo – divadelnom vystúpení, do ktorého sa deti zapoja a tým môžu spoznávať svet okolo seba. Keďže aj deti budú hercami, pred začiatkom im nafarbíme tváričky na mačičky a kocúrikov. V tvorivých dielničkách po vystúpení, si vyrobíme maňušky na prsty, aby si deti mohli divadielkovať aj doma.

VIAC INFORMÁCIÍ

19. augusta 2018 Tancuj, tancuj

Leto je plné slnka vody a pohybu. Pripravili sme pre vás mix tanečných variácií, kde sa vám budú venovať školené lektorky – Hulahoop, zumba, cvičenie mamičiek s kočíkmi – strollering. Nenechajte si ujsť takéto tanečno-pohybové variácie.

VIAC INFORMÁCIÍ

20. – 24. augusta 2018 Pretancujme leto s Dansovia Petra Modrovského

Dansovia leto je tu pre vás, ktorí máte radi temperamentné latinsko-americké rytmy a chcete sa naučiť ich tancovať ako najväčší profesionáli. Okrem toho sa aj zabaviť a spoznať nových kamarátov či profesionálnych tanečníkov. Všetko, čo sa počas týždňa naučíte, vyvrcholí v záverečnom vystúpení 24. augusta o 17:00 hod na akcii Nahoďme sa do gala*.

VIAC INFORMÁCIÍ

24. augusta 2018 Nahoďme sa do gala

Dnes budete všetci pekní a cool. Chlapci budú gentlemani a dievčatá pravé princezné. Zistíte spolu s odborníčkou na imidž Andreou Ziegler, čo vám pristane, čo sa patrí pri dôležitých príležitostiach a že bontón nie je bonbón. Príďte pekne oblečení a Andrea vás naučí objaviť vlastný štýl, kombinovať módu a tiež vyrobiť si originálny doplnok. AdventureLand bude plný motýlikov a kvetov, ktoré si sami vyrobíte. Takýto pekní si všetci zatancujete a vyskúšate si, ako ste sa naučili správať v spoločnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

25. augusta 2018 Pofarbíme seba aj papier

Najskôr začneme veľmi opatrne a namaľujeme zvieratká, dinosaurov, stromy, domy a čokoľvek nás napadne, na papier. Ale potom pôjde opatrnosť bokom a skúsime namaľovať bodky na svoj nos a pod neho fúziky. Pridáme namaľované okuliare a budeme mať aj jabĺčka na líčkach. Ty len príď a ukáž nám svoje nápady a kreativitu v tvorivých dielničkách. A nezabudni si dobrú náladu, dostaneš za ňu osvieženie bez rozdielu na to, či si malý alebo veľký.

VIAC INFORMÁCIÍ