x-bionic aquatic sphere

Milí návštevníci, počas víkendu 24. – 25.9.2022 je 25m bazén pre verejnosť do 13:00 hod. zatvorený z dôvodu organizácie plaveckých pretekov. Verejnosť môže do 13:00 hod. využiť časť 50m krytého plaveckého bazéna. Pre väčší detail si môžete pozrieť obsadenosť plaveckých dráh. Ďakujeme za pochopenie.

AdventureLand

Milí návštevníci, dňa  29. septembra (štvrtok) bude detské ihrisko AdventureLand zatvorené z dôvodu konania súkromného eventu. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

x-bionic® aquatic sphere plná Haribo zábavy

Zoberte svoje deti na skákací hrad a doprajte si s nimi zábavu, dobrodružstvo a množstvo výhier, ktoré čakajú v Haribo mestečku. Pripravený je bohatý program, veselí animátori a hlavne veľa medveďov pri bazénoch, pod slnečníkmi či na lehátkach. Zábava pre deti aj pre rodičov vyvrcholí vždy o 16:00 Veľkou Haribo rodinnou súťažou. Každé dieťa chce mať prázdninovú fotku s medveďom Haribo.

Termín:

19. – 22. júl 2018

Program:

13:00 – 16:00 Haribo medvedia cesta, skákanie vo vreci, skákanie cez švihadlo, skladanie maxi kociek, spoznávanie príchute medvedíkov Haribo, skákací panák, rybačka, hádzanie tanierom, kreatívne maľovanie, skákací hrad, skákanie cez gumu, maxi pexeso Haribo.
16:00 – 18:00 Veľká Haribo rodinná súťaž, preťahovanie sa lanom, skákanie cez gumu.