skrolujte nižšie

AdventureLand je vonkajšie multifunkčno-edukatívne ihrisko pre deti aj dospelých bez vekového obmedzenia. Rozprestiera sa na ploche 13.224,27 m² na brehu Dunaja v blízkosti hotelových pavilónov. AdventureLand je rozdelený do niekoľkých zón pre rôzne vekové skupiny, pričom každá zóna má svoju nosnú tému. Hlavným cieľom autora projektu bolo priblížiť deťom život na dedine a tvrdú prácu našich predkov.

VIAC INFORMÁCIÍ O ADVENTURELAND

Otváracie hodiny AdventureLand:

AdventureLand je otvorený denne.

  • Júl  900 – 2000
  • August 900 – 2000
  • September 1000 – 1900
  • Október 1000 – 1800

Otváracie hodiny bufetu:

  • Júl 1100 – 1800 každý deň
  • August 1100 – 1800 každý deň
  • September 1100 – 1800 (len cez víkend)
  • Október 1100 – 1800 (len cez víkend)

2. septembra 2018 Budeme šaškovať

Šaškovanie nám ide najlepšie. AdventureLand je to pravé miesto na parádne šaškovanie.Šašo Ľuboš vás dostane do nálady so svojimi humornými scénkami a nepodarenými kúzlami. Spoločne sa potom zabavíme pri šašovských súťažiach. Vyskúšame si, ako nám to ide na chodúloch, s kolobežkou či ako zvládneme prekážkovú dráhu. Vrcholom nášho veselého stretnutia bude šašovská disco-show, kde všetci budeme počmáraní šašovia.

VIAC INFORMÁCIÍ

8. septembra 2018 Zábavné čítanie s Braňom Jobusom

Čítame radi a čítame veľa. AdventureLand bude najveselšou čitárňou v okolí a vy by ste si to nemali nechať ujsť. Stretnite sa s Braňom, ktorý píše krásne príbehy pre deti. K tomu ich ešte vie vtipne a so šarmom podať a pridá aj zaujímavé hudobné kúsky. My máme čítanie radi a preto sa tešíme aj na stretnutie so všetkými milovníkmi príbehov pri autogramiáde Braňových kníh.

VIAC INFORMÁCIÍ

16. septembra 2018 Čarbaničky v AdventureLand

Výtvory z papiera s našou top šikovnou Bonkou a vozenie na ozajstnom koči vás dostanú. Spoločne budeme vymýšľať a tvoriť. Fantázia bude nekonečná a šikovný bude každý, kto sa zapojí do zábavného tvorenia prekvapivých predmetov až umeleckých diel a ako odmenu sa bude môcť povoziť na koči s ozajstnými koníkmi.

VIAC INFORMÁCIÍ

22. septembra 2018 Rytieri a princezné

Užite si návrat do histórie a vyskúšajte si život šľachty. Oblečte sa ako rytieri a princezné a zapojte sa do stredovekého sprievodu. Bude zábava, veľkolepý program, praví rytieri na koňoch zabojujú o priazeň skutočných princezien. Deti sa môžu tešiť na darček pri vstupe a rodičia na dobré jedlo, starostlivosť o krásu a hlavne deň plný smiechu a dobrej nálady.

VIAC INFORMÁCIÍ

29. september 2018 Obloha plná šarkanov

V AdventureLand máme množstvo materiálu na výrobu šarkanov, ktoré čakajú iba na vašu fantáziu a dotvorenie. Sami si vytvoríte vlastného šarkana a vyskúšate ho, ako vysoko poletí, keď ho spolu s ostatnými pustíte do vetra. Najoriginálnejší šarkan bude možno práve ten váš.

VIAC INFORMÁCIÍ