COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

 

 

Darts Slovak Open 2020 v x-bionic sphere
skrolujte nižšie

Šípkarský turnaj bol trefou do čierneho

Tretí ročník najväčšieho šípkarského podujatia na Slovensku je za nami. Šípkarské hviezdy svetového formátu, ale aj šípkari-nadšenci ukázali svoje majstrovstvo 21. – 23. februára 2020 v kongresovej sále VICTORY v x-bionic®  sphere. Turnaj rozhodoval a komentoval svojim expresívnym prejavom Russ „The Voice“ Bray a hralo sa o finančnú prémiu 20 000 eur.

Súbežne sa hral aj pokrový turnaj Rebuy Stars o zaujímavé ceny.

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli podporiť súťažiacich, bol pripravený bohatý sprievodný program a večer s príjemnou zábavou v kruhu rodiny a priateľov.

Veríme, že sa na tejto originálnej akcii s vami stretneme aj budúci rok!