COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Bazény

Radi by sme vás upozornili, že v termíne od 1. do 7. októbra budú vnútorné bazény aquatic sphere uzavreté z dôvodu sanácie bazénov. V tomto termíne bude prístupný len 50 m bazén s vonkajšími šaťňami cez letný vstup v čase 8.00 – 18.00.

Gym

Radi by sme vás upozornili, že tento týždeň nebudú prebiehať hodiny Krav Maga v našom Gym. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Martin Vrbjár – tréner s dlhoročnými skúsenosťami v naturálnej kulturistike

Martin je veľký makač. Má za sebou vyše 10 ročnú súťažnú prax v naturálnej kulturistike, ktorej výsledkom je titul Majstra SR a 3. miesto z MS v naturálnej kulturistike INBA. Je preto vysoko kvalifikovaný odborník v oblasti formovania postavy, úpravy hmotnosti ale i zvyšovania kondície a flexibility. V prípade záujmu o jeho služby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 313 262 361.

Ako dlho už sa venuješ trénerstvu?

Príležitostne som trénoval popri práci už 10 rokov, aktívne sa venujem trénerstvu posledné 2 z nich.

Čo ťa motivovalo stať sa trénerom?

Hlavne som chcel odovzdať svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré som nadobudol pri súťažení v naturálnej kulturistike a keď som zistil, že ma práca s ľuďmi baví, rozhodol som sa spojiť príjemné s užitočným.

Čo považuješ na svojej práci za najkrajšie?

Spätnú väzbu od spokojných klientov.

Čo považuješ na svojej práci za najťažšie?

Prispôsobovanie sa klientom, keďže každý je iná osobnosť, ich náladám, možnostiam a podobne, tak aby som im čo najviac vyhovel a hlavne im pomohol v tom čo potrebujú.

Aký svoj trénerský úspech považuješ za najvzácnejší či najdôležitejší?

Som rád za každý pokrok u klientov či už v redukcii hmotnosti alebo zlepšení kondície, ale mám dva, s ktorými sme výrazne zredukovali váhu a zároveň zlepšili silu, flexibilitu a celkovú kondíciu a spolupracujeme dlhodobo.

 Pre aký typ klienta sú vhodné práve tvoje tréningové metódy?

Asi najviac pre začiatočníkov, ktorý sa chcú naučiť správne cvičiť a tvarovať, naberať svalovú hmotu, ale aj pre tých, ktorí sa chcú dostať do formy a zlepšiť si kondičku, keďže okrem posilňovania sa venujem aj vytrvalostným športom.

VIAC INFORMÁCIÍ O GYME