AdventureLand

Milí malí a veľkí návštevníci!  Od pondelka, 10. októbra 2022, je ihrisko Adventureland uzatvorené. Ďakujeme za krásnu sezónu a tešíme sa na vás opäť v roku 2023.

skrolujte nižšie

Solárium už dávno nie je iba o opálení a kráse, ale predstavuje neoddeliteľnú súčasť zdravého životného štýlu. Od januára si môžete dopriať dlhotrvajúce a rovnomerné opálenie pokožky bez vrások v našom úplne novom soláriu v Gym. Jeho jedinečnosť spočíva vo vysoko výkonných rubínovo červených LED diódach, ktoré poskytujú známe účinky kolagénu pre optimálne zabezpečenie hydratácie a revitalizácie, sviežosti, pružnosti, rozjasnenie, detoxikáciu a zbavenie sa pnutia pokožky a „nakopnutie“ tela k tvorbe vlastného kolagénu.

Väčšina z nás sa teší, že dlho očakávané leto je konečne tu! Skoré ranné prechádzky na pláži, piesok vo vlasoch a nekonečne dlhé opaľovanie na lehátku. Aj takto vyzerá dokonalý deň na dovolenke.  Avšak nájdu sa aj takí, ktorí obľubujú hory, festivaly či iné typy dovoleniek a oddychu.
Jednoducho dovolenkových možností je milión. Pre tých z vás, ktorých nebaví ležať na slnku, ale obľubujete krásne opálenú pokožku, v našom soláriu získate zlatisté opálenie za pár minút. Váš čas môžete potom venovať iným prázdninovým dobrodružstvám!

Využite špeciálne letné ceny a zakúpte si na recepcii gymu permanentku do solária!

Zvýhodnená cena permanentky

120 min. / 100,00 €

Cenník

Minutáž
1 minúta 1 €
12 minút s X-CARD 10 €
20 minút s X-CARD 15 €

 

REZERVOVAŤ