COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Farrier’s Ice Rink

Dovoľujeme si vám oznámiť, že z technických dôvodov sme kvôli počasiu nútení ukončiť prevádzku klziska Farrier’s Ice Rink. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás budúcu zimnú sezónu.

skrolujte nižšie

V piatok a v sobotu 15. – 16. novembra 2019 sa na jednom mieste zíde viac ako 100 slovenských olympionikov. Uskutoční sa u nás I. národný zraz olympionikov.

Ešte nikdy sa na jednom mieste nestretlo toľko olympionikov rôznych generácií a z rôznych športov ako to bude tentokrát. Účasť potvrdili športové osobnosti ako Michal Martikán, Anton Tkáč, bratia Peter a Pavol Hochschornerovci, Danka Barteková, Jozef Golonka, Miloslav Mečíř, Elena Kaliská, Janko Zachara, Matej Tóth, bratranci Peter a Ladislav Škantárovci, Jozef Lohyňa, Zuzana Rehák Štefečeková, Jozef Krnáč, Slavomír Kňazovický, Igor Liba, František Kunzo či Jozef Gönci.

Organizácia Národného zrazu olympionikov je prvá veľká úloha Slovenskej asociácie olympionikov (SAO) od jej tohtoročného znovuobnovenia. Cieľom je organizovať stretnutia každý rok, pracovať aj na iných projektoch a šíriť ideály olympizmu aj po školách, a dostávať do povedomia terajšiu aj staršiu generáciu olympionikov.

Informácie sú z tlačovej správy SAO.