x-bionic® sphere

Z dôvodu aktuálne stále platných hygienických nariadení a pravidiel Karanténneho centra pre vrcholový šport – sme pre verejnosť stále uzatvorení. Otvorená je prevádzka Farrier’s Steak House, konkrétne exteriérová terasa. Ďakujeme za pochopenie, o ďalších zmenách vás budeme informovať.

Due to current regulations, in addition to the Quarantine Center for Top Sports, we are opening the terrace of the Farrier’s Steak House restaurant (find out more in the Restaurants section). Thank you for your understanding, we will keep you informed of changes.

skrolujte nižšie

Skvelý úspech Slováka Chudybu v Grand Prix Energochemica, víťaz Mexičan Gonzalez

30.7. 2018, x-bionic® sphere: Mexický reprezentant Enrique Gonzalez na 11-ročnej kobyle Chacna zvíťazil v hlavnej súťaži druhého týždňa X-BIONIC® SUMMER TOUR Grand Prix Energochemica s celkovou dotáciou 92 000 €. Základ úspechu položil už v prvom kole, ktoré zajazdil bez chyby. Do druhého kola postúpilo 11 najlepších jazdcov z celkového počtu 43 a i v druhom kole bol Enrique bezchybný a tak sa tešil zo zaslúženého víťazstva.

„Som naozaj šťastný. Keď som sem prišiel prvý raz minulý rok a videl som x-bionic® sphere na vlastné oči, bol som očarený. Skutočnosť, že som sa mohol zúčastniť na X-BIONIC® SUMMER TOUR 2018 a vyhrať Grand Prix, ma robí naozaj šťastným. Veľmi si tento úspech vážim,”prezradil Enrique Gonzalez.

Na výbornom piatom mieste sa v Grand Prix Energochemica umiestnil slovenský reprezentant Bronislav Chudyba na valachovi Lester IX. „Som veľmi spokojný. Potvrdili sme čo sme si predsavzali, boli to krásne preteky. Piate miesto na 4-hviezdových pretekoch sa cení. Týmto umiestnením si Lester vybojoval účasť na budúcoročných majstrovstvách Európy v Rotterdame,“začal jeden z najlepších slovenských jazdcov, pre ktorého je vrchol tejto sezóny účasť na Svetových jazdeckých hrách v Tryone. „V USA budem súťažiť so Zapriou, tá so mnou v Šamoríne tento raz nebola. Teraz ma čakajú ešte národné preteky vo Švajčiarsku, následne preteky v Belgicku a v Rakúsku. Okolo 11. septembra cestujeme do Tryonu,“dodal Bronislav Chudyba.

Výsledky z Grand Prix Energochemica nájdete TU.