x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 23.-29.1.2023 bude v x-bionic® aquatic sphere v čase otváracej doby pre verejnosť  25m bazén zatvorený z dôvodu prebiehajúcej sanitácie. K dispozícii bude 50m bazén. V piatok 27.01.2023 bude Aquatic sphere pre verejnosť kompletne uzatvorená. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

FEI majstrovstvá sveta mladých koní vo vytrvalostnom jazdení 2018
v x-bionic® sphere

Najlepšia Slovenka Dominika Kleinová na koni VICTUS S.

ŠAMORÍN – Dňa 29. septembra 2018 sa v x-bionic® sphere v Šamoríne a jeho okolí uskutočnili majstrovstvá sveta mladých koní vo vytrvalostnom jazdení. Na štart sa postavilo 46 pretekárov z 15 krajín sveta. Na 120 km dlhej trati, ktorá bola rozdelená do štyroch kôl (36 km, 36 km, 30 km a 18 km) a viedla cez Hamuliakovo, Dunajskú Lužnú, Kyselicu, Báč, Horný Bar, či Trstenú, bol najrýchlejší Al Abbar Mohd. Ahmed Hassan na koni GELNY zo Spojených arabských emirátov. Na druhom mieste skončil Al Nualmi Khalid Sanad (DEMONJOI AL SHAQAB) a na tretej priečke docválal Mohammad Atta Mohammad (AIZ SHAQAB), obaja z Kataru.

Z ôsmich Slovákov sa najlepšie darilo Dominike Kleinovej na koni Victus S., keď obsadili výbornú piatu priečku a za víťazom zaostali iba necelé 4 minúty. „Mám veľkú radosť. Boli to krásne preteky, ktoré sme zvládli. Súťažiť na domácej pôde je vždy veľmi motivujúce, mala som tu skvelý tím, ktorý mi počas celých pretekov pomáhal. Je to najcennejší výsledok v mojej kariére,“ povedala 27-ročná slovenská reprezentantka.
Cena kondície získala GELNY.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Kontakt pre médiá:
Martin Simonides, Head of PR and Communication x-bionic® sphere
+421 911 197 146
martin.simonides@x-bionicsphere.com