COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolujte nižšie

Milí športovci a priatelia športu,

srdečne Vás pozývame na jedinečné majstrovstvá sveta v triatlone The Championship 2019, zo svetovej triatlonovej série CHALLENGE FAMILY, ktoré sa uskutočnia 1. – 2. júna 2019 v x-bionic® sphere v Šamoríne. Po 2 úspešných ročníkoch x-bionic® sphere opäť privíta svetovú špičku, pričom ich čaká trať zložená z 1,9 km plávania, 90 km cyklistiky a 21,1 km behu.

Nezabudli sme ale ani na ostatných športových nadšencov a amatérov. Pre širokú športovú verejnosť sme pripravili sprievodné podujatia – TryAthlon, Olympijský triatlon, Stredný triatlon a pre tých najmenších Kids Run. Disciplíny sme upravili tak, aby si triatlon mohol vyskúšať každý, v rámci svojich športových možností.

1. jún 2019 TryAthlon
1. jún 2019 Olympijský triatlon
1. jún 2019 Kids run
2. jún 2019 Stredný triatlon

TryAthlon je určený pre začínajúcich triatlonistov a rekreačných športovcov. Trať je zložená z 300 m plávania v bazéne, 13 km cyklistiky, 3 km behu a súťaží sa v kategórii jednotlivec. Olympijský triatlon je určený pre každého skúseného triatlonistu, trať pozostáva z 1,5 km plávania, 40 km cyklistiky, 10 km behu a súťaží sa v dvoch kategóriách – štafeta alebo jednotlivec.

Najväčšiu výzvu predstavuje Stredný triatlon, ktorý je určený pre najskúsenejších triatlonistov. Trať a vzdialenosti sú identické s traťou The Championship 2019. Čaká Vás 1,9 km plávania, 90 km cyklistiky a 21,1 km behu, pričom sa súťaží taktiež v dvoch kategóriách – štafeta alebo jednotlivec.

Skvelá šanca za najlepšie ceny!

Teraz máte jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na niektoré z našich sprievodných podujatí za najvýhodnejšie ceny.

Využite zvýhodnené štartovné už od 39 € a staňte sa súčasťou veľkolepého športového sviatku.

VIAC INFORMÁCIÍ

Veríme, že Vás informácia zaujala a že ju sprostredkujete aj Vašim triatlonovým priaznivcom.

S pozdravom

Organizačný tím The Championship 2019

Tel.: +421 313 262 000
E-mail: info@x-bionicsphere.com