COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Wellness

Wellness bude v dňoch od 19.8.2019  do 25.8.2019 z dôvodu sanitácie uzavretý. Ďakujeme za porozumenie.

Skupinové cvičenia

Radi by sme vás upozornili na zrušené hodiny parkouru počas augusta. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v septembri.

skrolujte nižšie

Dali ste si ako novoročné predsavzatie absolvovať triatlon? Sprievodné podujatia The Championship 2019 sú na triatlonové začiatky ako stvorené. Ponúkajú až 3 súťažné úrovne, takže si z nich dokáže vybrať začiatočník, ale i skúsenejší športovec.  Ak neviete, ako na to, pripravujte sa u nás! Ponúkame vám komplexné možnosti prípravy na triatlon:

 Behanie s olympijským maratóncom

Naučte sa správne behať alebo zlepšiť svoje bežecké výkony pod dohľadom olympionika Marcela Matanína.

VIAC INFORMÁCIÍ

Ranné plávanie

Pridajte sa do tréningovej skupiny kondičného plávania v x-bionic® aquatic sphere a zdokonaľte váš plavecký štýl pod dohľadom skúseného plaveckého trénera Jozefa Svetlíka.

VIAC INFORMÁCIÍ

Gym + Wellness = WELLGYM

Kvalitný relax je nevyhnutnou súčasťou každej športovej prípravy. Zacvičte si v našom GYM a po tréningu si doprajte celkovú regeneráciu a oddych v x-bionic® wellness sphere.

VIAC INFORMÁCIÍ

Skupinové tréningy

Objavte čaro skupinových cvičení a spestrite z času na čas svoj tréning o jógu, body pump, SM system, floatfit alebo vyskúšajte našu novinku 1 000 kcal brutal workout.

VIAC INFORMÁCIÍ