x-bionic® aquatic sphere

Z dôvodu konania Majstrovstiev Slovenska žiakov v plávaní je x-bionic® aquatic sphere v dňoch 02.12-04.12.2022 uzatvorená pre verejnosť. Ďakujeme za pochopenie.

 

Vitajte v x-bionic® sphere, novom hlavnom meste sveta športu a voľného času

 

x-bionic® sphere je stelesnením vášne, miestom, kde ľudia zažívajú a oslavujú vzrušenie z víťazstva a úspechu. Tento unikátny viacúčelový komplex je otvorený pre profesionálnych športovcov aj amatérskych športových nadšencov so skvelými službami a výnimočným jedlom. x-bionic® sphere je uznávaným oficiálnym olympijským tréningovým centrom a rýchlo sa stáva novým hlavným mestom športového sveta. Rezort s celoročnou prevádzkou s dokonalou miernou klímou v kombinácii s prvotriednymi službami spĺňa najnáročnejšie medzinárodné požiadavky. Strategická poloha rezortu len 200 metrov od Dunaja spájajúceho 10 európskych krajín, novovybudovaná diaľnica a tesná blízkosť Viedne, Bratislavy a Budapešti znamená rýchly a jednoduchý prístup zo susedných hlavných miest a ich letísk. Do dvoch hodín letecky zo všetkých veľkých európskych miest.

Eat. Sleep. Train. Repeat.

Využite príležitosť trénovať v olympijskom tréningovom centre ako špičkoví svetoví profesionálni športovci. Náš rezort ponúka absolútne všetko, čo triatlonista potrebuje, a to všetko na jednom mieste. Trénujte, pretekajte a zotavujte sa v pohodlí jedného strediska – počas prípravy nestrácate čas. 

Športoviská najväčšej kvality.

Či už je to 50 m vonkajší olympijský bazén a 25 m vnútorný bazén, 3-poschodová posilňovňa rozdelená na silovú a kardio zónu, tréningová miestnosť Wahoo vybavená 8 modernými trénermi WAHOO, Track & field štadión so 400 a 200 m bežeckými dráhami, kryosauna alebo wellness so 7 rôzne druhy sáun – naše možnosti sú neobmedzené.

Urobte si váš 3Camp skutočne výnimočným.

Okolie x-bionic sphere uspokojí každého, kto uprednostňuje malebné cyklistické trasy, ktoré sú súčasťou uznávanej Dunajskej cyklotrasy a Euro Velo 6 s dĺžkou viac ako 300 km bez premávky.

3Camp balíček zahŕňa. 

  • Ubytovanie v priestranných izbách Deluxe pre max. 4 osoby s možnosťou oddelenia lôžok
  • Polpenzia v reštaurácii Olym-pick
  • Neobmedzený vstup na bazény
  • Neobmedzený vstup do gym a na atletický ovál (vrátane vstupu do Wahoo tréningovej miestnosti)
  • Denne 1,5 hod. vstup do wellnes (za extra poplatok 15€/osoba)
  • Denný vstup do kryokomory (za extra poplatok 15€/vstup)
  • Pink room pre skupinové cvičenia (vhodná pre strečing a funčkný tréning, rezervácia vopred nutná)


Cenová ponuka žačína od 65 eur/os. (obsadenosť izby 4 osobami)

Kontakt a rezervácie

Doplnkové fotografie.