COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

Radi by sme vás informovali o zmenách otváracích hodín pre verejnosť v rámci x-bionic® aquatic sphere, ktoré budú platné od 6.9.2021 až do odvolania.

LEVÍ KRÁĽ (Lion King)

Walt Disney uvádza nové spracovanie legendárneho príbehu. V africkej savane sa narodí malý Simba, syn levieho kráľa Mufasu. Malý princ zbožňuje svojho otca a postupne sa učí, ako sa stať dobrým panovníkom. Nie každý v kráľovstve je však jeho príchodom nadšený.

10 Vecí (100 Dinge)

Komediálny príbeh o tom najdôležitejšom v súčasnom materiálnom svete. Najlepší priatelia Toni a Paul sa na 100 dní vzdajú vďaka stávke všetkého, čo vlastnia. Každý deň dostanú jednu zo svojich vecí späť. Počas tejto výzvy si možno uvedomia, že jediné, bez čoho nejde žiť, je priateľstvo.

Tajný život maznáčikov 2

Z prvého dielu Tajného života maznáčikov vieme, čo robia naši zvierací kamaráti, vtedy keď nie sme doma. Ak vás to nastrašilo, tak sa pripravte na ďalšie veľké prekvapenie. V pokračovaní zistíte, ako sa vaši miláčikovia vyrovnávajú s veľkými emóciami.

Darčeková karta do Tuli Cinema

Naše darčekové karty majú prednabitý kredit, ktorý je možné využiť na návštevu našich predstavení.

Plastová darčeková karta je zabalená v peknom obale a jej poslaním je niekoho potešiť. Na výber máte z viacerých farebných a tematických motívov, ktoré môžete skombinovať podľa seba.

Tuli® Cinema je prvé kino svojho druhu, ktoré vám učaruje hneď, ako doň vojdete. Vďaka výnimočnej architektúre, veselým farbám a špičkovej technologickej vybavenosti si získa každého diváka. Usaďte sa do na mieru pripravených dizajnových Tuli® vakov a užite si zážitok z filmu ako nikde inde.

Aktuálna ponuka

Nerobte si ťažkú hlavu s vymýšľaním programu či plánovaním aktivít. Siahnite po našej ponuke filmových noviniek či balíčkov.

[xbionic-movie-schedule type=“short“ base_color=“1″]

Cenník a otváracie hodiny

Predstavenia sú naplánované pravidelne od piatku do nedele, v stabilných hracích časoch s dôrazom na ponuku filmov nielen v slovenskej jazykovej verzii ale aj v maďarskom dabingu.

Vstup Cena Cena s X-CARD
Dospelí (vrátane rezidentov mesta Šamorín) 5,50 € 5,00 €
Deti do 12 rokov 4,50 €
Študenti, ZŤP, seniori 5,00 € 4,50 €
[xbionic-movie-list-filter base_color=“1″]
Kontakt a informácie

Andrej Divinec
manager Tuli Cinema

+421 (0) 31 326 2111
tulicinema@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.