COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
Farrier’s Ice Rink

Dovoľujeme si vám oznámiť, že z technických dôvodov sme kvôli počasiu nútení ukončiť prevádzku klziska Farrier’s Ice Rink. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás budúcu zimnú sezónu.

Prvá výzva s Romanom Volákom

x-bionic sphere výzva

skrolovať nižšie

x-bionic sphere výzva

Ukážeme vám tých, ktorí majú jasný cieľ a idú si tvrdo za ním. Pozvali sme si k nám športovcov a známe osobnosti, ktoré počas roka nielen vyspovedáme, ale ich aj postavíme pred x-bionic sphere výzvu, ktorá preverí ich schopnosti mimo komfortnú zónu.

Ste pripravení sa do x-bionic sphere výzvy zapojiť spolu s nami ?

Tipujte výsledky našej prvej výzvy s Romanom Volákom. Trafí katanou viac alebo menej ako 20 ks ovocia?

Vaše tipy píšte priamo  pod video na Facebooku x-bionic sphere.

Podporte našich športovcov a známe osobnosti a vyhrajte

Zapojte sa aj vy do našej x-bionic sphere výzvy a hlasujte, či to športovci a známe osobnosti zvládnu. Váš tip stačí napísať v týždni výzvy priamo pod video na našej Facebook stránke. To či bola výzva naplnená sa dozviete vždy vo videu, ktoré uverejníme po súťažnom týždni. Súťažíme o balíčky x-bionic sphere.

Prvá výzva: Roman Volák ako Fruit Ninja

Zapojte sa do našej prvej x-bionic sphere výzvy! Profesionálny karatista Roman Volak sa pokúsi katanou rozseknúť 40 kusov ovocia.

Uhádnite, či sa mu podarí trafiť viac alebo menej ako 20! Tipy píšte priamo  pod video na Facebooku x-bionic sphere.

Výsledné video zverejníme 25. februára na našom Facebooku x-bionic sphere.

Ak máte tip na x-bionic sphere výzvu v našom športovom komplexe, dajte nám vedieť marketing@x-bionicpshere.com. Radi sa inšpirujeme.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

Roman Volák sa k bojovým športom dostal na základnej škole okolo roku 1990, kedy sa prihlásil na tréning kung-fu. Súťažne v bojových športoch začínal s kontaktným kickboxom. Dlhé roky  sa úspešne venoval modernému freestyle karate. Zviditeľnil sa ako majster sveta vo freestyle karate. V máji 2014 vyhral svetový šampionát vo fullcontact karate v Dominikánskej Republike. V roku 2011 bol so svojimi 68 zlatými medailami z majstrovstiev sveta ašpirantom na zápis do Guinnessovej knihy rekordov.

Roman Volák karatista