Druhá výzva s Richardom Lintnerom v x-bionic sphere
Pripravujeme druhú výzvu s Richardom Lintnerom

x-bionic sphere výzva

skrolovať nižšie

x-bionic sphere výzva

Ukážeme vám tých, ktorí majú jasný cieľ a idú si tvrdo za ním. Pozvali sme si k nám športovcov a známe osobnosti, ktoré počas roka nielen vyspovedáme, ale ich aj postavíme pred x-bionic sphere výzvu, ktorá preverí ich schopnosti mimo komfortnú zónu.

Ste pripravení sa do x-bionic sphere výzvy zapojiť spolu s nami ?

Hokejová hviezda Richard Lintner prijal našu výzvu a triafal terče ako v NHL Shooting Stars. Strieľa 5 pukov a 10 citrónov. Sledujte video a tipnite si, koľko bodov nazbiera, bude to viac alebo menej ako 15? Svoj tip napíšte do komentára pod video na https://www.facebook.com/xbionicsphereslovakia/videos/875403572909801/.

Podporte našich športovcov a známe osobnosti a vyhrajte

Zapojte sa aj vy do našej x-bionic sphere výzvy a hlasujte, či to športovci a známe osobnosti zvládnu. Váš tip stačí napísať v čase výzvy priamo pod video na našej Facebook stránke. To či bola výzva naplnená sa dozviete vždy vo videu, ktoré uverejníme po skončení súťaže. Súťažíme o balíčky x-bionic sphere.

Druhá výzva: Richard Lintner ako strelec trošku inej All Stars Game

Hokejová hviezda Richard Lintner prijal našu výzvu a triafal terče ako v NHL Shooting Stars. Išlo mu to lepšie s pukom alebo citrónom? Strieľa 5 pukov a 10 citrónov. Sledujte video a tipnite si, koľko bodov nazbiera, bude to viac alebo menej ako 15? Svoj tip napíšte do komentára pod video na https://www.facebook.com/xbionicsphereslovakia/videos/875403572909801/.

Druhá výzva s Richardom Lintnerom v x-bionic sphere

Richard Lintner je bývalý slovenský hokejový obranca, ktorý sa zaraďoval medzi výrazne ofenzívne typy a je majstrom sveta z Göteborgu v roku 2002. Hokejovo vyrastal v Dukle Trenčín, ale vie aj, ako chutí NHL, KHL, švédska, švajčiarska aj fínska liga, reprezentácia i olympiáda. Korčule definitívne zavesil na klinec nie preto, že by nevládal alebo nemal kde hrať. „Citrón“ jednoducho prijal nové výzvy. Od sezóny 2015/16 je generálnym manažérom slovenskej hokejovej ligy.

Richard Lintner bývalý slovenský hokejový obranca

Prvá výzva: Roman Volák ako Fruit Ninja

Profesionálny karatista Roman Volak sa pokúsil katanou rozseknúť 40 kusov ovocia. Pozrite si výsledok:

Ak máte tip na x-bionic sphere výzvu v našom športovom komplexe, dajte nám vedieť marketing@x-bionicpshere.com. Radi sa inšpirujeme.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
x-bionic sphere výzva s Romanom Volákom

Roman Volák sa k bojovým športom dostal na základnej škole okolo roku 1990, kedy sa prihlásil na tréning kung-fu. Súťažne v bojových športoch začínal s kontaktným kickboxom. Dlhé roky  sa úspešne venoval modernému freestyle karate. Zviditeľnil sa ako majster sveta vo freestyle karate. V máji 2014 vyhral svetový šampionát vo fullcontact karate v Dominikánskej Republike. V roku 2011 bol so svojimi 68 zlatými medailami z majstrovstiev sveta ašpirantom na zápis do Guinnessovej knihy rekordov.

Roman Volák karatista