COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Váš dokonalý zážitok z návštevy v x-bionic® wellness sphere umocní návšteva nášho Beauty salónu, kde si môžete vychutnať starostlivosť o vašu pokožku exkluzívnou francúzskou SPA kozmetikou Anne Semonin. Zamilujete si ju rovnako ako si ju zamilovali krásne ženy Coco Chanel, Grace Kelly, Jackie Kennedy či Meghan Markle. Skrátka neprídu ani páni, pre ktorých máme v ponuke pripravené rôzne omladzujúce a relaxačné procedúry. Postaráme sa o to, aby ste z nášho Beauty salónu odchádzali mladší, krajší a spokojnejší.

Otváracie hodiny

Beauty salon je otvorený denne, s výnimkou špeciálnych podujatí. Ak sa k nám chystáte, odporúčame si termín rezervovať alebo si overiť, či je stredisko dostupné.

Pondelok – Nedeľa, Sviatok 1O00 – 2200

Na procedúry je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode aj mimo vypísaných otváracích hodín.

Kozmetika Anne Semonin

Preneste sa s nami na ostrov Bora Bora vďaka luxusnej francúzskej kozmetike Anne Semonin. Zloženie pro­duktov je jedinečné a exkluzívne. Esenciálne oleje podporované stopovými prvkami vytvárajú kombináciu aktívnych zložiek, ktoré prenikajú cez najhlbšie vrstvy pokožky a pomáhajú ju detoxikovať a regenerovať. Pokožka je po ošetrení omladená, svieža a žiarivá. Vybrané produkty tejto značky obsahujú navyše piesok z už spomínaného ostrova, vďaka ktorému zostane vaša pokožka hebká s krásnym zlatistým odleskom. Vaša pleť a telo budú ako znovuzrodené.

Cenník

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v Beauty Salon si môžete stiahnuť nižšie.

Kontakt a rezervácie

+421 918 622 661
wellness@x-bionicsphere.com

Aktuality v x-bionic® sphere

Záleží nám na tom, aby vám bolo u nás čo najlepšie. Preto tu vždy môžete nájsť najnovšie oznamy o novinkách alebo odstávkach v x-bionic® sphere.