skrolujte nižšie

Prichádza obdobie vianočných prázdnin a aj my sa už tešíme na pokojné prežitie Vianoc v kruhu našich blízkych, preto budeme mať cez Vianoce upravené otváracie hodiny.

OTVÁRACIE HODINY POČAS SVIATKOV

Avšak už v 2. sviatok vianočný sme tu pre vás, aby ste si mohli s celou rodinou užiť vianočné prázdniny.  26. decembra od 1200 sú pre vás pripravené bazény, v ktorých vás čaká aj obľúbená atrakcia Aquatic Ninja. Tá bude pre vás pripravená počas celých sviatkov v indoor bazéne. Čaká na vás taktiež plavecký bazén, detské bazény, tobogany ako aj prieplavový bazén s teplotou vody 35°C a vodnými atrakciami. Príďte sa zabaviť a zašportovať si na prelome roka do x-bionic® aquatic sphere.

A ako bonus máme pre držiteľov X-CARD špeciálnu akciu celodenného vstupu v cene 3-hodinového.

VIAC O BAZÉNOCH

 

A čo tak spojiť si kúpanie s chutným obedom alebo korčuľovaním? Okrem bazénov vás 26. decembra od 1000 radi privítame aj v našej reštaurácii  Farrier’s Steak House a pripravená bude aj naša tohtoročná novinka- klzisko Farrier’s Ice-rink. 26. decembra vás tam čaká ešte jedno milé prekvapenie. Môžete si tam zakorčuľovať s vlkom– maskotom Slovenského zväzu ľadového hokeja.

VIAC O FARRIER'S ICE-RINK

Tradične vás počas prázdnin radi privítame v našom Tuli® Cinema, kde si v pohodlí Tuli® vakov môžete pozrieť aktuálne filmové novinky, medzi ktorými nechýbajú ani animované rozprávky pre deti či rodinné filmy.

AKTUÁLNY PROGRAM V TULI CINEMA

 

A ak sa cítite po celoročnom pracovnom zhone vyčerpaný, teraz je ten správny čas dopriať si oddych a relax. V našej wellness sphere sa o vás radi postaráme. Zverte sa do rúk certifikovaným masérom alebo sa príďte vyhriať do 7 druhov sáun, či si len tak posedieť vo vírivkách alebo dopriať Kneippov kúpeľ. Veríme, že od nás odídete spokojný.

VIAC O WELLNESS

Myslíme aj na tých, ktorým sa kvôli pracovnému vyťaženiu stále nepodarilo zohnať darček. Ponúkame vám jeden, ktorý poteší bez rozdielu veku či pohlavia.  Je ňou naša Gift Card. Stačí ju len nabiť ľubovolným kreditom a využiť ju môžete na všetky druhy našich služieb.

Veríme, že si u nás každý príde na svoje a tešíme sa na vás.