skrolujte nižšie

Silvester je za dverami, priatelia.

Blížime sa do finále kalendárneho roka 2018. Určite vám ubehol ako voda a možno ste sa v zhone každodenných povinností ani nestihli zamyslieť nad tým ako ho zakončiť. Tí šťastnejší plánovači v tom majú jasno už od leta.

Máme tu december a mnohým z vás pravdepodobne hrozí odpočítavanie posledných sekúnd roka 2018 so silvestrovským televíznym programom a povedzme si na rovinu, to nemá tú pravú atmosféru. V lepšom prípade skončíte vonku na námestí s prskavkou v pravej ruke a šampanským v tej ľavej. Ak patríte k tejto skupine ľudí a viete si predstaviť príchod Nového roka pompéznejšie, ešte stále nie je neskoro.

Čo tak poriadne sa vytancovať na hity z úspešných, svetových muzikálov a to priamo v jedinečnom rezorte x-bionic sphere, ktorý nemá v Európe konkurenciu a nachádza sa iba 25 km od Bratislavy? Tento unikátny rezort leží v srdci Žitného ostrova a svojou rozlohou a krásnym dizajnom vyrazí dych aj najnáročnejšiemu pôžitkárovi.

VIAC O SILVESTRI V X-BIONIC® SPHERE

Príchod Nového roka však nemusí zostať len pri jednej noci. Či už plánujete stráviť oslavu Nového roka so svojou polovičkou alebo partiou kamarátov, x-bionic sphere je na spomínanú zábavu a oddych po prehýrenej noci ideálne miesto.

Novoročné športové predsavzatia si môžete začať plniť v bazénoch či rozľahlom trojposchodovom fitku, alebo pokojne pokračujte v leňošení a nechajte sa rozmaznávať v našom wellnesse. Máte chuť ísť do kina alebo na bowling? Nie je problém! Z pohodlia hotelovej izby nájdete v rámci rezortu všetko, na čo si pomyslíte a zároveň si môžete vychutnať večeru v jednej z našich exkluzívnych reštaurácii.

VIAC O SILVESTROVSKÝCH BALÍČKOCH

Ak vás zachváti chuť do tanca, akonáhle naskočí v rádiu pieseň Here we go again z muzikálu Mamma Mia, tak je silvestrovská noc v x-bionic sphere pre vás ako stvorená. Muzikálový repertoár je taký široký, že si na svoje príde každý. Okrem toho nebudete ukrátený ani o vizuálny zážitok. Vaše obľúbené hity vám predvedieme v podaní celebritného obsadenia, a to Kataríny Hasprovej, Patrika Vyskočila a držte sa, pretože zlatý klinec programu bude bez debaty čerstvý výherca známej televíznej šou Tvoja tvár znie povedome – Dárius Koči.

Nezabudnuteľný zážitok čaká aj vaše chuťové zmysly, ktoré sa môžu tešiť na gastronomický raj. Silvestrovská večera sa bude podávať vo forme rautu a nebojte sa, šunkové rolky plnené chrenovou penou, ako na stužkovej z osemdesiateho druhého, tam určite nebudú. Neprezradíme však všetko, nechajte sa príjemne prekvapiť. V x-bionic sphere sa dá toho zažiť naozaj veľa a ešte oveľa viac.
Jednoducho nezabudnuteľný Silvester, na mieste neobmedzených možností.

KÚPIŤ LÍSTOK NA SILVESTROVSKÚ NOC