COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolujte nižšie

Hop&Go Bikesharing X-BIKE

Vďaka zdieľanej mobilite prostredníctvom bicyklov X-BIKE chceme viac sprístupniť rezort jednak obyvateľom mesta Šamorín, ale taktiež ukázať krásy mesta
a jeho priameho okolia aj našim návštevníkom. Preto sme v spolupráci s partnermi iniciovali X-Bike a ako prvý priniesli do mesta Šamorín bikesharing Hop&Go

Na jednej stanici si X-BIKE požičiate, na druhej ho vrátite. Brázdite mesto rýchlo, pohodlne a cenovo výhodne. X-BIKE je pre Vás k dispozícii na dockovacích staniciach v rámci rezortu, v jeho okolí ako aj v samotnom meste Šamorín.

Ako to funguje?

  • Po jednoduchej registrácii v aplikácii “ X-BIKE” ( hyperlink ) odomknete bicykel načítaním QR kódu na riadidlách bicykla. Do aplikácie sa prihlásite rovnakými registračnými údajmi ako do svojej X-CARD. Ak nie ste držiteľom X-CARD, stiahnite si, prosím, aplikáciu X-CARD a zaregistrujte sa.
  • Jazdíte kdekoľvek, aj mimo rezortu x-bionic®sphere. Podmienkou je, že bicykel musí byť po skončení jazdy zaparkovaný a uchytený do dockovacej stanice.
  • Po skončení jazdy zaparkujete bicykel na určenom mieste. Zoznam dockovacích staníc nájdete tu (hyperlink). Pre ukončenie prenájmu X-BIKE uzamknete mechanickým potiahnutím páčky na zámke zadného kolesa. Bicykel 1x pípne a v aplikácii uvidíte informáciu, že Váš bicykel bol úspešne vrátený a je pripravený pre ďalšieho záujemcu. Ich zoznam nájdete tu. ( pdf )

Stačí už iba zalistovať v našej pestrej ponuke cyklotrás a môžete vyraziť za nezabudnuteľnými zážitkami do okolia Dunaja.