EN

Vitajte v X-BIONIC® HOTELI. Sme poctení, že ste sa rozhodli pre pobyt v x-bionic® sphere. Veríme, že vám budeme môcť zabezpečiť maximálny oddych, relax a zábavu zároveň. Dovoľte nám v skratke zhrnúť niekoľko dôležitých informácií spojených s vašou rezerváciou.

Váš kľúč, Vaša vstupenka, Vaša peňaženka

Zabezpečia vám vstup na vašu hotelovú izbu, identifikáciu a vstup do prevádzok zahrnutých v cene vášho pobytu, no hlavne pohodlné naťažovanie vašej konzumácie na hotelový účet.

Vstupy a výstupy do priestorov jednotlivých prevádzok /x-bionic® aquatic sphere, x-bionic® wellness sphere, x-bionic® power sphere/ je možné jedine cez označené turnikety, ktorým po priložení hotelovej karty musí prejsť každá ubytovaná osoba.

Váš hotelový účet, garancia a konzumácia

V prípade ak si prajete využiť pohodlné naťažovanie na hotelový účet, bude potrebná garancia kreditnej karty, ktorú treba poskytnúť na hotelovej recepcii.

WI-FI

Bezplatné internetové pripojenie je prístupné v celom areáli nášho rezortu. Máte možnosť pripojiť sa na bezplatnú internetovú sieť s názvom XBS FREE. Ak sa chcete pripojiť na WI-FI v izbe, zapnite televízor pre zobrazenie hesla.

Zostaňme v kontakte

Spojte sa s nami cez WhatsApp na telefónnom čísle +421 911 011 710 a neváhajte nás kontaktovať priamo z pohodlia vašej izby. Požiadavku na extra uteráky, výmenu bielizne, budenie a pod. vybavíme obratom. Pri zadávaní akejkoľvek požiadavky sa prosím identifikujte menom a číslom vašej izby.

X-CARD

S našim zákazníckym programom X-CARD bude pre Vás všetko jednoduchšie.

VIAC INFORMÁCIÍ

Upratovanie a výmena prádla

Do vašej izby nebudeme vstupovať bez vašej požiadavky. V prípade ak budete požadovať upratanie vašej izby, požiadajte nás prosím, vopred, vyvesením kartičky s nápisom „Please make up my room“ na kľučku  vašich dverí, najneskôr do 10:00 denne. V prípade záujmu o výmenu vášho posteľného prádla, vás takisto prosíme o vyvesenie príslušnej kartičky takisto do 10:00, každý deň.

Služby práčovne

Ak by ste mali záujem o využitie služieb našej práčovne, prosíme o vyplnenie nášho formulára. Formulár na vyplnenie nájdete vo vašej izbe /v skrini/, ktorý treba následne odovzdať na hotelovej recepcii, spolu s vašou taškou na bielizeň.

Stravovanie

Otváracie hodiny:

Olym-pick reštaurácia

Raňajky 07:00 – 10:00
Obed 11:30 – 14:00
Večera 18:00 – 21:00

Do reštaurácie vstúpite a vystúpite priložením vašich hodiniek na turniket.

APANI® reštaurácia

Pondelok – Utorok 11:30 – 21:00
Streda – Sobota 11:30 – 23:00
Nedeľa 11:30 – 21:00

Farrier´s Steak House

Štvrtok – Nedeľa 08:00 – 21:00

X-BAR

Pondelok – Nedeľa 08:00 – 18:00

Legend´s Bar

Pondelok – Nedeľa 18:00 – 02:00

Šport a relaxácia

Otváracie hodiny:

x-bionic® aquatic sphere

Pondelok zatvorené
Utorok – Streda – Štvrtok 06:00 – 09:00
Piatok 14:00 – 20:00
Sobota – Nedeľa 08:00 – 22:00

Vstup a výstup do priestorov prevádzky x-bionic® aquatic sphere je možný jedine cez označené turnikety, ktorým po priložení hotelovej karty musí prejsť každá ubytovaná osoba.

GYM a atletický ovál

Pondelok – Piatok 06:00 – 21:00
Sobota – Nedeľa 07:00 – 19:00

Pre overenie dostupnosti atletického oválu, kontaktujte našich kolegov na recepcii v GYM-e.

Wellness

Pondelok – Piatok 16:00 – 22:00
Sobota – Nedeľa 14:00 – 22:00

Radi by sme vás upozornili, že vstup do x-bionic® wellness sphere je len pre osoby staršie ako 18 rokov a je to bezplavková zóna.

AdventureLand

Pondelok – Nedeľa 10:00 – 20:00

Playfun

Pondelok – Nedeľa unlimited opening hours

X-BIKE

Využite služby nášho bike-sharing programu X-BIKE. Pre využitie služieb X-BIKE je potrebné si vytvoriť účet v našom vernostnom programe  X-CARD a následne si stiahnuť aplikáciu X-BIKE na váš smartphone. Bližšie informácie k fungovaniu X-BIKE a uplatneniu promo kódu vám poskytnú kolegovia na hlavnej hotelovej recepcii.

Fajčenie

x-bionic® sphere je nefajčiarsky rezort. Všetky hotelové izby a verejné priestory sú takisto nefajčiarske. Fajčenie v rámci spoločných priestorov je možné len na miestach na to určených a označených, alebo na konci chodieb v každom ubytovacom pavilóne.