x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

skrolujte nižšie

Neustále monitorujeme podmienky pre plavecký okruh. Z dôvodu nízkej teploty vody, silného prúdu a hrozby náplavových brvien, sme sa rozhodli plávanie v rieke Dunaj v SOBOTU zrušiť.

Znamená to, že všetky triatlonové podujatia sa presunú do 50m bazéna v Aquatic Sphere.

SPRINT, OLYMPIC, TRYATHLON a RELAYS budú plávať na vzdialenosť 300m (6 dráh) s letmým štartom (športovci začínajú každých 10s po sebe). Časový harmonogram sa nemení.

Plavecký tréning (od 7:00 do 9:00) sa ruší taktiež.

NEDEĽNÉ PRETEKY

Očakávame, že teplota vody sa zvýši, taktiež pracujeme s vodným dielom Gabčíkovo na spomalení prúdu a na odstránení náplavových brvien. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa plavecké preteky na Dunaji skrátia, a to z dôvodu nedostatočnej teploty vody. Na záverečné rozhodnutia je však aj napriek týmto predpovediam priskoro, nakoľko sa podmienky menia zo dňa na deň. Dopad podstúpených krokov prehodnocujeme. Viac informácií poskytneme po ďalších meraniach v sobotu. Avšak nie skôr ako na poludnie.

 

Predpoveď počasia ukazuje slnečné počasie s teplotami okolo 24 stupňov Celzia.