COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 22.10.2021 – 24.10.2021 (vrátane) budú priestory x-bionic® aquatic sphere uzatvorené pre verejnosť z dôvodu organizácie podujatia SLOVAKIA SWIMMING CUP.

klasické masáže

skrolovať nižšie

Na masáž je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode na telefónnom čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741

Klasická masáž

Masáž podľa výberu klienta, kde sa za použitia oleja uvoľní stredným tlakom stuhnuté svalstvo.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Klasická masáž 35 € 60 €

Športová masáž

Masáž podľa výberu klienta, kde sa za pomoci silného tlaku svalstvo nabudzuje alebo práve naopak regeneruje. Závisí to od tréningového programu.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Športová masáž 35 € 60 €

Relaxačná masáž

Celotelová uvolňujúca a obnovujúca olejová masáž, kde sa za pomoci jemného tlaku regeneruje a uvoľnuje pokožka.

Cena za 90 min.
Relaxačná masáž 80 €

Hĺbková masáž chrbta

Olejová masáž zameriavajúca sa na najviac problematické časti tela ako je krčná chrbtica, trapézy, krížová oblasť, medzilopatkové svalstvo.

Cena za 45 min.
Hĺbková masáž 45 €

Masáž lávovými kameňmi

Najuvolňujucéjšia masáž s teplými kameňmi a olejom, ktorá uvoľňuje za pomoci tepla stuhnuté svalstvo.

Cena za 60 min.
Masáž lávovými kameňmi 60 €

Detská čokoládová masáž

Jemná čokoládová masáž vhodná pre malých športovcov. Používa sa jemný tlak, ktorý regeneruje svalstvo.

Cena za 30 min.
Detská čokoládová masáž 30 €

Detská klasická masáž

Jemná olejová masáž vhodná prevencia pre malých športovcov. Používa sa jemný tlak, ktorý regeneruje svalstvo.

Cena za 30 min.
Detská klasická masáž 30 €

Terapeutická masáž

Masáž sa zameriava na odstránenie blokácii za použitia mäkkých techník alebo myofasciálna masážna terapia na regeneráciu svalov.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Terapeutická masáž 35 € 60 €

Bankovanie

Bankovanie patrí k najvyhľadávanejším procedúram. Klasické bankovanie pomocou sklenených baniek patrí medzi tzv. tradičné prostriedky fyzioterapie. S obľubou sa používa už od čias stredoveku. Má svoje pevné miesto v tradičnej čínskej medicíne a postupom času sa vyvíjalo a vylepšovalo. Výnimočnosť bankovania spočíva v rozsahu jeho účinku. Priaznivo vplýva na prekrvenie a regeneráciu pokožky, podkožia, svalov, fascií, zlepšuje kĺbovú pohyblivosť. Pozitívne vplýva aj na funkciu vnútorných orgánov a detoxikáciu tela. Napomáha zmierňovaniu niektorých foriem zápalu, znižovaniu bolestivosti, priaznivo vplýva na nervovú sústavu kardiovaskulárny systém a imunitu.

Bankovanie je vhodné pre všetkých, ktorí pociťujú tuhosť a bolesť svalov. Je veľmi obľúbené nielen u športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí ale aj ľudí so sedavým zamestnaním, ktorí sa cítia ubolení z práce za počítačom.

Cena za 30 min.
Bankovanie 30 €

Masáž horúcimi lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je skvelý spôsob, ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly a poškodené mäkké tkanivá, zvíťaziť nad nespavosťou a odstrániť nežiadúce toxíny z tela. Kamene sa zvyčajne nahrievajú v dezinfekčnej vode pri teplote 55-65 0C. Najčastejším miestom je ich umiestnenie v okolí miechy, hrudi a dlaní.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Masáž horúcimi lávovými kameňmi 30 € 50 €

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž napomáha správnemu prúdeniu lymfy v tele. Pri masáži sa uvoľňujú zablokované lymfatické uzliny a zrýchľuje sa prietok lymfy v systéme. Táto masáž posilňuje imunitu, pomáha pri únave, opuchoch, pri chudnutí a pomáha sa zbaviť nahromadených odpadových látok, toxínov v tele, detoxikuje.
Masáž je veľmi jemná, dotyky ako pri hladkaní tela, lymfatický systém je primárne v podkoží a preto nie je nutné pôsobiť hlbšie.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Lymfatická masáž 28 € 45 €

Reflexná masáž chrbta, šije

Je to hĺbková masáž, pri ktorej sa prepracúvajú aj tkanivá na okostici a puzdrách kĺbov. Reflexná masáž je neoddeliteľnou súčasťou manuálnych techník fyzikálnej terapie. Vykonáva sa nasucho a pri masáži sa nepoužíva masážna emulzia, olej, ani gél. Je to aktívna rehabilitačná liečba, ktorá sa aplikuje pri rehabilitácii a rekonvalescencii, po úrazoch, operáciách kostrovo-svalového aparátu, pri migrénach a iných bolestiach hlavy, pri bolestiach svalov, kĺbov, pri problémoch s vyprázdňovaním, pri iných interných ochoreniach. Reflexná masáž sa vyznačuje vysokým účinkom.

Cena za 20 min.
Reflexná masáž chrbta, šije 20 €

Cenník masáží

Kompletný cenník masáží v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD