x-bionic® aquatic sphere

Milí návštevníci! Vonkajší 50m bazén v x-bionic® aquatic sphere bude 03.06.2023 a 04.06.2023 OTVORENÝ od 10:00-18:00.

 

AdventureLand

Milí návštevníci, dňa 31.05.2023 bude AdventureLand uzatvorený do 16:00 z prevádzkových dôvodov. Dňa 04.06.2023 v nedeľu, bude uzatvorený z dôvodu konania eventu Spartan race. Ďakujeme za pochopenie.

 

klasické masáže

skrolovať nižšie

Na masáž je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode na telefónnom čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741.

Klasická masáž

Je to sústava masážnych hmatov, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Je indikovaná u reumatických, neurologických, ortopedických, poúrazových a pooperačných stavoch, ale i u niektorých ochorení dýchacieho ústrojenstva, u funkčných porúch a pri rekonvalescencii.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Klasická masáž 28 € 45 €

Športová masáž

Klasická športová masáž je založená na pevných a silných masážnych ťahoch, ktoré prenikajú hlboko do pohybového aparátu. Tým pomáhajú uľaviť od bolesti svalov a šliach, spôsobených športovou aktivitou alebo jednostranným namáhaním.

Rozdiel medzi klasickou a športovou masážou môže byť predovšetkým v rýchlosti, intenzite a radení týchto hmatov. Po klasických i po reflexných masážach dochádza k príjemnému uvoľneniu, avšak o 1 alebo 2 hodiny začne zvyčajne pacient pociťovať silnú únavu, malátnosť a potrebu spánku.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Športová masáž 28 € 50 €

Relaxačná masáž

Pomáha k upevneniu telesného a duševného zdravia, povzbudzuje imunitný systém, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, harmonizuje, regeneruje a čistí organizmus od splodín.

Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Relaxačná masáž 45 € 60 €

Hĺbková masáž chrbta

Olejová masáž zameriavajúca sa na najviac problematické časti tela ako je krčná chrbtica, trapézy, krížová oblasť, medzilopatkové svalstvo. Uvoľňuje svaly, kŕče, zhluky – „hrčky” (zhustenie väziva v tkanine), znižuje napätie, bolesť svalov a mäkkého tkaniva, poskytuje úľavu od chronických bolestí, zmierňuje bolesti hlavy a migrenózne stavy. Je vynikajúcim uvoľňujúcim prostriedkom proti únave a stresu.

Cena za 45 min.
Hĺbková masáž chrbta 40 €

Masáž horúcimi lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je skvelý spôsob, ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly a poškodené mäkké tkanivá, zvíťaziť nad nespavosťou a odstrániť nežiadúce toxíny z tela. Kamene sa zvyčajne nahrievajú v dezinfekčnej vode pri teplote 55-65 0C. Najčastejším miestom je ich umiestnenie v okolí miechy, hrudi a dlaní.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Masáž horúcimi lávovými kameňmi 30 € 50 €

Medová masáž

Vynikajúci a veľmi pohodlný spôsob detoxikácie organizmu predstavuje medová masáž. Odstraňuje toxicitu z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi. Medová masáž je technika rúk, ktorá v spojení s medom pôsobí ako vysávanie, pumpovanie. Je vynikajúcou relaxačnou, detoxikačnou a ozdravnou metódou, ktorá zanechá v človeku pocit ľahkosti, čistoty a osvieženia. Obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu, upravuje metabolizmus, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Med obsahuje dôležité minerálne látky a stopové prvky. Počas masáže sa cez pokožku tieto látky dostávajú do tela. Dotyk sa pri masáži stáva komunikáciou. Aktivuje sa ním vegetatívny nervový systém a krvný obeh. Medová masáž je uceleným ošetrením tela, ducha a duše. Vtedy môžu byť energie, ktoré bývajú blokované kŕčovitosťou, uvoľnené a voľne pretekať, dôsledkom toho dochádza k uzdraveniu. Následne sa aktivuje funkciu vylučovania organizmu prostredníctvom čriev, ľadvín, pokožky a ďalších orgánov.

Po medovej masáži sa telo detoxikuje ešte nasledujúcich 24 hodín, preto nie je vhodné používať na masírovanú časť mydlo, sprchovací gél, telové mlieko ani krém.

Čo očakávať od medovej masáže?

 • zlepšuje krvný obeh
 • pomáha pri artróze, reume, ochorení pohybového aparátu
 • odstraňuje žalúdočné a črevné ťažkosti, poruchy metabolizmu
 • lieči chronickú nádchu a prínosové dutiny
 • pomáha pri bolestiach hlavy, migrény a nervové poruchy
 • spríjemňuje klimaktérium sprevádzané návalmi tepla
 • upravuje hormonálnu činnosť, poruchy štítnej žľazy, menštruačné
 • a iné gynekologické ťažkosti
 • uvoľňuje únavový syndróm, nespavosť, depresie a stres
 • rieši alergie
 • urýchľuje obdobie rekonvalescencie
 • výrazne detoxikuje pečeň
 • posilňuje a obnovuje funkciu ľadvín a pankreasu
 • pliesne na vnútorných orgánoch – črevách, pokožke
Cena za 30 min.
Medová masáž chrbta 25 €

Detská čokoládová masáž

Táto luxusná procedúra pôsobí blahodárne na všetky zmysly tela. Čokoláda vyživuje, regeneruje a tonizuje pokožku, pomáha rýchlejšie odplaviť toxické látky z tela. Vďaka substanciám kakaa sa v mozgu aktivuje hormón dopamín, ktorý v tele spúšťa pocity radosti a šťastia. Obsahuje dôležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoláda krásne prevonia celé telo a je cítiť po celý deň.

Cena za 30 min.
Detská čokoládová masáž 30 €

Detská klasická masáž

Jemná olejová masáž ako vhodná prevencia pre malých športovcov. Používa sa jemný tlak, ktorý regeneruje svalstvo. Pomáha dobrému telesnému i psychickému vývoju detí, prispieva k relaxácii, správnemu držaniu tela, lepšej cirkuláciu krvi a okysličeniu organizmu.Pomáha deťom zbaviť sa stresu. Pôsobí blahodárne na: odstránenie popôrodnej traumy, zlepšenie spánkového rytmu, zbavenie napätia, posilnenie peristaltiky čriev, podporu trávenia.

Cena za 30 min.
Detská klasická masáž 30 €

Terapeutická masáž

Masáž sa zameriava na odstránenie blokácii za použitia mäkkých techník alebo myofasciálna masážna terapia na regeneráciu svalov.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Terapeutická masáž 35 € 60 €

Bankovanie

Bankovanie patrí k najvyhľadávanejším procedúram. Klasické bankovanie pomocou sklenených baniek patrí medzi tzv. tradičné prostriedky fyzioterapie. S obľubou sa používa už od čias stredoveku. Má svoje pevné miesto v tradičnej čínskej medicíne a postupom času sa vyvíjalo a vylepšovalo. Výnimočnosť bankovania spočíva v rozsahu jeho účinku. Priaznivo vplýva na prekrvenie a regeneráciu pokožky, podkožia, svalov, fascií, zlepšuje kĺbovú pohyblivosť. Pozitívne vplýva aj na funkciu vnútorných orgánov a detoxikáciu tela. Napomáha zmierňovaniu niektorých foriem zápalu, znižovaniu bolestivosti, priaznivo vplýva na nervovú sústavu kardiovaskulárny systém a imunitu.

Bankovanie je vhodné pre všetkých, ktorí pociťujú tuhosť a bolesť svalov. Je veľmi obľúbené nielen u športovcov, fyzicky pracujúcich ľudí ale aj ľudí so sedavým zamestnaním, ktorí sa cítia ubolení z práce za počítačom.

Cena za 30 min.
Bankovanie 30 €

Reflexná masáž chrbta, šije

Je to hĺbková masáž, pri ktorej sa prepracúvajú aj tkanivá na okostici a puzdrách kĺbov. Reflexná masáž je neoddeliteľnou súčasťou manuálnych techník fyzikálnej terapie. Vykonáva sa nasucho a pri masáži sa nepoužíva masážna emulzia, olej, ani gél. Je to aktívna rehabilitačná liečba, ktorá sa aplikuje pri rehabilitácii a rekonvalescencii, po úrazoch, operáciách kostrovo-svalového aparátu, pri migrénach a iných bolestiach hlavy, pri bolestiach svalov, kĺbov, pri problémoch s vyprázdňovaním, pri iných interných ochoreniach. Reflexná masáž sa vyznačuje vysokým účinkom.

Cena za 20 min.
Reflexná masáž chrbta, šije 20 €

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž napomáha správnemu prúdeniu lymfy v tele. Pri masáži sa uvoľňujú zablokované lymfatické uzliny a zrýchľuje sa prietok lymfy v systéme. Táto masáž posilňuje imunitu, pomáha pri únave, opuchoch, pri chudnutí a pomáha sa zbaviť nahromadených odpadových látok, toxínov v tele, detoxikuje.
Masáž je veľmi jemná, dotyky ako pri hladkaní tela, lymfatický systém je primárne v podkoží a preto nie je nutné pôsobiť hlbšie.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Lymfatická masáž 28 € 45 €

Cenník masáží

Kompletný cenník masáží v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca bonus 20 € a viac.

Chcem získať X-CARD